Wolna Fotografia Marta Frankowska

Wolna Fotografia Marta Frankowska Kocham robić zdjęcia, chwytać emocje i zatrzymywać chwilę by móc później do niej wracać.

Dawno mnie tu nie było 🩷
18/05/2023

Dawno mnie tu nie było 🩷

💔
19/12/2022

💔

📢 Z BÓLEM W SERCU INFORMUJEMY, ŻE DZIŚ W NOCY (19.12.2022) ZMARŁ ZDZISIO 💔😭
Zdzisław Małysz - założyciel i Komendant naszej Straży Ochrony Zwierząt, który przez wiele lat walczył o zwierzęta. Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach. W tym wszystkim nigdy nie zapominał o ludziach. Trzy lata temu jego świat się zawalił. Na skutek upadku ze schodów doznał czterokończynowego paraliżu 😭 Wtedy rozpoczął ciężką walkę o życie, walkę o siebie, walkę o sprawność. Nasz dzielny Wojownik za każdym razem wychodził zwycięsko z różnych opresji. Kilka dni temu kolejny raz trafił do szpitala :( Niespodziewany zwrot akcji: śpiączka, respirator 😭
Dziś w nocy Zdzisio zasnął 💔 😭

Kochamy Ciebie Przyjacielu i będziemy bardzo za Tobą tęsknić

Tosia 💕
12/12/2021

Tosia 💕

11/11/2021

Dziś będzie na smutno.
Zostałam poproszona o pomoc przy interwencji w kolejnym wielkim „schronisku” dla bezdomnych zwierząt. Po Radysach przyszła kolej na Wojtyszki. Następny biznes bezdusznych ludzi.
Po powrocie naszła mnie refleksja. Naprawdę kocham zwierzęta. Do niedawna nie mogłam pojąć jak można np. w Stanach Zjednoczonych usypiać zdrowe, bezpańskie zwierzęta. Szaleństwo!
I jedziesz do takich Wojtyszek....
Oglądasz psy i koty, które nie mają żadnej szansy na adopcję, nikt nigdy ich nie ujrzy, nigdy nie wyjdą na spacer, na wybieg, nie przyjdzie wolontariusz, nie popracuje, nie "wymizia", nie wyprowadzi za boks, nie zrobi zdjęć i ogłoszeń, nie powrzuca na strony i grupy. Nikt tego psa nie dostrzeże. Nigdy nie będzie miał domu i nie dlatego, że jest duży, czarny i stary, ale dlatego, że nikt nie wie, że on w ogóle istnieje. Jego żywot polega na życiu w ciasnym boksie, jedzeniu garści marnej jakości karmy, odbijaniu się od ścian, gryzieniu budy i gapieniu się na beton vis a vis swojego boksu. Z tyłu i boku słyszy tylko zawodzenie pozostałych braci niedoli. Uważacie, że trzymanie tysięcy psów w takich warunkach jest humanitarne? Uważacie, że dawanie biznesmenom zarabiać na krzywdzie zwierząt jest w porządku? Jeśli prawo się nie zmieni, a pewnie nie zmieni, to czy nie lepiej poddawać je eutanazji? Tak nie można żyć, co one nam zrobiły?

Pomimo tego, że możecie mieć różne zdanie na temat fundacji działających dla zwierząt, jest szansa, że takie Wojtyszki przestaną istnieć dlatego zachęcam Was do wsparcia zbiórki. Niech to miejsce zniknie z mapy psich azylów – tak jak zniknęły Radysy...

Potrzebne są domy tymczasowe i środki finansowe.

Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/odbieramy-psy-z-wojtyszek?fbclid=IwAR1b10hVLwicWryggfw97RspqVicXTTeCo-Po_u-QCWcX9yfHCUqar9hvpM

             👣
25/10/2021

👣

❤
26/08/2021

Damian, znany wielu z Was jako STIFLER () jest szczęśliwym Opiekunem pięciu adopciaków ❤ 🐕
Pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, że aż TRZY z nich to psy adoptowane ze Schroniska HAPPY DOG w Sobolewie:
👉 Steve-o (dawniej Mango),
👉 Sukces (dawniej Stoczek) oraz na początku roku dołączył do stada
👉 Sos czosnkowy, dla przyjaciół Czosnek (dawniej Bursztynek) 😊 👏
Jest jeszcze Shermann i Snooki adoptowane z innych schronisk 💪.
Podoba Wam się ta wyjątkowa drużyna "S" ? 😀❤
Stifler ma ogromne serducho i zawsze wspiera zwierzaki w potrzebie 🖤🐾

Z całego serca, choć spóźnieni teraz oficjalnie DZIĘKUJEMY za wszystko 😍
Kto wie, może nowy rok przyniesie kolejną adopcję 😋😎

Ps. Dla Ciebie Beatko również wielkie serducho 💕

MIMI
26/04/2021

MIMI

UTKNĄŁ NA DOBRE W PRZYGNĘBIAJĄCYM SCHRONISKU BEZ WOLONTARIATU :( Nie oszukujmy się – Armani vel Mati nie wzbudza zachwyt...
08/03/2021

UTKNĄŁ NA DOBRE W PRZYGNĘBIAJĄCYM SCHRONISKU BEZ WOLONTARIATU :(

Nie oszukujmy się – Armani vel Mati nie wzbudza zachwytów. Jest czarny, zwyczajny, nie wyróżnia się z tłumu. Jego łapka najprawdopodobniej po wnyku jest delikatnie wykręcona na zewnątrz, ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu.
Takich jak on "niewidzialnych" jest wielu.
Wielu takich jak on potrzebuje pomocy i wielu takich jak on umiera samotnie w schronisku. 😞
Kiedyś ten czarny pyszczek posiwieje, a wtedy szanse na własny dom będą co raz mniejsze.💔
Czy to czas oswajać się z myślą, że to miejsce to teraz jest dom do końca jego dni⁉️

Gdyby tylko ktoś zechciał go poznać - zobaczyłby cud jakich mało, zobaczyłby nieskazitelnie piękną osobowość, temperament - poczułby miłość, która z niego kipi 💕
Armani uwielbia ludzi, uwielbia się przytulać.
Jest bardzo, bardzo wdzięczny za okazaną mu uwagę. Dogadywał się z psem z jednego boksu, a mijając inne nie wykazywał żadnego zainteresowania. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, trudno mu było rozstać się i wrócić do boksu. A dzisiaj po usunięciu wolontariatu został odizolowany od świata❗💔

W Was cała nadzieja❗
Tylko Wasze udostępnianie ma siłę❗
Możemy wspólnie znaleźć dom, na jaki zasługuje 🙏

Kontakt w wiadomości prywatnej.

                            ❤
25/01/2021

           ❄️
25/01/2021

❄️

Adres

Łukow
21-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wolna Fotografia Marta Frankowska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria