24/09/2025
Witacie po bardzo długiej przerwie... To były ciężkie chwile. Nie było mnie tu z Wami, bo musiałam zająć się sobą, zatroszczyć się o siebie by znów z energią i radością powrócić do pracy, którą kocham!
I to będzie wyjątkowy powrót!
⚠️UWAGA⚠️
Ogłaszam, że tegoroczne sesje świąteczne będą absolutnie niepowtarzalne, magiczne i mięciutkie!!!
Tak! Milusie i mięciusie i cieplusie, bo to będą święta z Alpaki Tulaki 🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙🦙
W moim ogrodzie, w wymarzonej Foto-szklarni, stworzę dla Was przytulne pełne świątecznego klimatu i magii miejsce, a dwie cudowne alpaki nadadzą tegorocznym sesjom świątecznym niezapomnianych przeżyć, uśmiechu i radości na buziach Waszych dzieci i Was samych! Jestem pewna, że kadry które powstaną będą naturalne, emocjonalne i spontaniczne!
Już wkrótce uruchomię link do zapisów na sesje bożonarodzeniowe :-)
Zdjęcie, które Wam pokazuję zostało wygenerowane przez AI zgodnie z moimi wskazówkami 😁 Dołożę wszelkich starań by efekt końcowy był jeszcze lepszy!
Jak widzicie tegoroczne sesje świąteczne będą odbywać się na zewnątrz... Nie mam wpływu na warunki pogodowe więc każdy kto się zapisze jest świadomy tego że pogoda może być różna... jednym z Was będzie świeciło słońce, innym może padać śnieg. Warunki będą się też zmieniać z uwagi na porę dnia, w której będziecie się fotografować. W przypadku bardzo złej pogody, ulewnego deszczu lub silnego wiatru sesje będziemy przekładać na inny termin.
🙏🙏🙏 Proszę, weźcie to pod uwagę! Jestem pełna nadziei, że wszystko się uda a ten wyjątkowy projekt okaże się petardą!