05/02/2017
Z powodu wyjątkowego wydarzenia postanowiłam powrócić do fotografowania po dłużej przerwie.
Zostałam zaproszona na charytatywny koncert który odbył się w klubie Lemon Tree w Łomiankach.
Dziękuje za wspaniałe emocję i do zobaczenia :)