19/10/2025
Kochani, odnośnie sesji świątecznych...
W tym roku ruszamy troszkę później niż zwykle, ale obiecuję będzie magicznie jak zawsze! 🩷
Ponieważ pogoda nie sprzyja sesjom plenerowym z budką, postaram się ulokować ją wewnątrz studia, tak by stała się uroczą, dodatkową scenką (Ci którzy jednak wolą plener- będziemy próbować w najbliższy weekend)
A co Was czeka w studio?
▪️Główna scenka rodzinna w ciepłych odcieniach złota- elegancka, przytulna i pełna blasku.
▪️Mniejsza scenka w klimatycznej czerwieni- idealna dla miłośników klasycznego, świątecznego nastroju.
▪️ A może… uda się stworzyć trzecią scenkę? Zobaczymy, wszystko w toku!
📅 Zapisy planuję uruchomić w dniach 26–28.10, po zdjęciach testowych.
Nieoficjalnie zdradzę, że co poniektórzy już zapisują się „w ciemno” 🤣❤️
Z sesjami ruszamy natomiast 7.11
Już nie mogę się doczekać, aż zobaczymy się w świątecznej aurze! 🎄
Do zobaczenia niebawem,
Wasza ciotka aparatka 🩷