06/05/2026
Hej! Melduję, że żyję 🤣Działam cały czas, chociaż dawno mnie nie było na socialach (dłuższa przerwa ze względów prywatnych). Może w końcu nadrobię 😆🥹 W razie czego zapraszam na sesje, reportaże i cokolwiek potrzebujecie 🫶
Zostawiam wam na dobranoc moich stałych klientów, którym rodzina się powiększa 😍 Spotykamy się regularnie odkąd Karolina była w ciąży z Jasiem (a to już duży chłopak!) i czekamy teraz na malutką J. 🥹która też stanie przed moim obiektywem już po drugiej stronie brzuszka 🥹🫶