31/01/2021
O słodki Jeżu, co za podróż w czasie.
Takiego kurzu to jeszcze nie zdmuchiwałam i jest to dość ciężki proces.
Ostatni raz opublikowałam tu posta w 2015 roku. Potem wciągnęła mnie jakaś czarna fejsbukowa dziura. Co nie znaczy, że nic się u mnie przez ten czas fotograficznie nie działo.
Działo się i to wiele, zarówno zdjęciowo jak i życiowo - o czym niektórzy z Was mogą wiedzieć z mojego podróżniczo-życiowego FP: Zgierka.pl - O fotografii, podróżach i szczęściu.
W grudniu obroniłam magisterkę z fotografii na Uniwersytecie Warszawskim, realizując przy okazji dość obszerny fotoreporterski projekt o wyludnianiu się Bułgarii. Sama postawiłam stronę podsumowującą efekt ponad rocznej pracy: www.driedroses.eu.
Widzę, że nieporadnie próbuję streścić kilka lat mojego życia w jednym fejsbukowym poście, co może skończyć się jedynie porażką.
A przecież ważne jest to, co jest teraz.
Zapraszam serdecznie przed mój obiektyw.
Realizuję sesje par zakochanych (najchętniej w górach, ale obecnie najbliżej mi do Łodzi, Warszawy i w rodzinne kolskie strony), portretowe, rodzinne i wizerunkowe.
W lutym serdecznie zapraszam przede wszystkim pary (związki wszelkiego typu mile widziane ;)).
Dostępne również vouchery na sesje!
Szczegóły w wiadomości prywatnej lub mailowo:
[email protected]
P.S.
Nie skasowałam wszystkich zdjęć - mimo, że przez te 6 lat mój poziom wystrzelił w stosunku do minionych realizacji. Mają pewnie dla wielu z Was jak i mnie wartość sentymentalną. Mam nadzieję szybko przykryć je nowszymi fotografiami ;)