15/04/2022
Sesja zdjęciowa to wspaniała okazja by uwiecznić pierwsze chwile na świecie Twojego Maleństwa.❤️ Trzeba się szybko decydować, bowiem taką sesję najlepiej wykonać do dwóch tygodni po porodzie, a najlepiej zarezerwować termin sesji pod koniec ciąży.
Po latach będziecie podziwiać te maleńkie paluszki, włoski i policzki. Dziecko tak szybko rośnie, z czasem bardzo się zmienia.🙂
Czasami macie obawy, czy dziecku jest wygodnie w takich "skomplikowanych" pozach. Właśnie dlatego wykonuję zdjęcia do ok 2 tyg. po porodzie. Dziecko da się wówczas zawinąć w taki kokonik, ponieważ czuje się wtedy jak u mamy w brzuszku. Pamiętasz droga mamo kiedy Maleństwo kopało i miało mu ciasno w brzuszku? Tutaj jest podobnie, dzieci lubią być otulone, bo czują się bezpieczne.🥰
Na zdjęciach maleńki Piotruś ❤️