Maja Reczulska Fotografia

Maja Reczulska Fotografia Fotografia rodzinna | ciążowa | noworodkowa | biznesowa | dziecięca

Kolejne ujęcia z sesji ciążowej Niny a na nich kilka propozycji zdjęć z kwiatami 🌸Przyszły tydzień to dla mnie same sesj...
16/06/2026

Kolejne ujęcia z sesji ciążowej Niny a na nich kilka propozycji zdjęć z kwiatami 🌸
Przyszły tydzień to dla mnie same sesje ciążowe a teraz sezon na peonie! Co Wy na to dziewczyny ? 😍

Jak ciężko jest odnaleźć się w pracy po tygodniu wolnego?Na pewno łatwiej niż w tych 15 stopniach na dworzu 😅Zaraz tydzi...
15/06/2026

Jak ciężko jest odnaleźć się w pracy po tygodniu wolnego?
Na pewno łatwiej niż w tych 15 stopniach na dworzu 😅

Zaraz tydzień jak wróciliśmy ale przed i po urlopie zaaawsze mam najwięcej pracy, dlatego odzywam się dopiero teraz 😊
Sesje noworodkowe nie mogą czekać, maluszki rosną baardzo szybko ❤️

Ten tydzień będzie jeszcze dla mnie mocno nadganiający ale a kolejnym już czekają mnie codzienne regularne sesje ciążowe 😍
Tymczasem dzielę się z Wami ujęciami z sesji pięknej Niny ❤️

Ps. Pamiętajcie, że jeśli chcecie ujęcia z kwiatami, najlepiej sprawdzają się te żywe i to po Waszej stronie jest ich przyniesienie na sesję ❤️

———————————————————————————
📸 Specjalizuję się w sesjach: biznesowych, ciążowych, noworodkowych
🏠 Studio w sercu Łodzi – miejsce, gdzie powstają najpiękniejsze wspomnienia
🎓 Warsztaty i mentoring dla fotografów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności
👇Obserwuj mnie, aby odkrywać więcej inspiracji i pięknych kadrów w moim obiektywie:
Maja Reczulska • Fotograf Łódź • Warsztaty Fotograficzne

Ależ to będzie ekipa! 3 siostry 👧🏻👧🏻👧🏻A ja ostatnio mocno polubiłam się z takimi sesjami w wersji: trochę ustawione ale ...
02/06/2026

Ależ to będzie ekipa!
3 siostry 👧🏻👧🏻👧🏻

A ja ostatnio mocno polubiłam się z takimi sesjami w wersji: trochę ustawione ale jakby nie 😅
Tak więc przed nami chwila urlopu a później lecimy dalej bo Wam też się spodobały takie sesje 😍 bardzo się cieszę

Sesja noworodkowa Łódź | sesja rodzinna Łódź

Jeszcze się załapałam! Drogie dzieci! Te małe i te troszkę większe 🙌🏽Życzę Wam żebyście zawsze pamiętały o swoim wewnętr...
01/06/2026

Jeszcze się załapałam!
Drogie dzieci! Te małe i te troszkę większe 🙌🏽
Życzę Wam żebyście zawsze pamiętały o swoim wewnętrznym dziecku i pięknie je pielęgnowały ❤️
Mam nadzieję że wspaniale spędziliście ten dzień ❤️
Przesyłam buziaki i życzę wspaniałego odpoczynku 😊

Aż trudno mi uwierzyć, że to już mój 3 Dzień Mamy w tej roli 🙉Drogie Mamy, życzę Wam żeby każdy dzień był tak pogodny j...
26/05/2026

Aż trudno mi uwierzyć, że to już mój 3 Dzień Mamy w tej roli 🙉

Drogie Mamy, życzę Wam żeby każdy dzień był tak pogodny jak ten 🤍

26/05/2026

Co na obiad? Jak poradzić sobie z tym kaszlem? Czy on przypadkiem nie je za mało warzyw? Chyba powinnam spędzać z nim więcej czasu. Nie lepiej dla niego byłoby żebyśmy mieszkali w domku? Chyba za mało ma zabaw kreatywnych. Czy to dobrze że tak długo sam się bawi? Muszę kupić ochraniacze do hulajnogi. Jaki kapelusz wybrać żeby w chronił a nie było mu za ciepło? Musimy jechać na wakacje! Przecież mamy jeszcze tylko jakieś 15 urlopów razem. A co jak to przedszkole mu się nie spodoba? Może za daleko tam będzie. Powinniśmy więcej czasu spędzać na dworzu. Znowu gil. Jakie leki mu dać? Jakie witaminy? Powinien pić jeszcze mleko? Kiedy przestaniemy zakładać mu pampersa na noc? Ciekawe czy kiedyś nie będzie musiał nosić okularków. Co zrobić żeby nie siadał nóżkami do tyłu? Może nie powinien usypiać na naszym łóżku? Czy daje mu wszystko czego potrzebuje? Chyba mam za mało cierpliwości.

A Wam co jeszcze siedzi w głowie całymi dniami drogie mamy?

Mama - słyszę to słowo milion razy dziennie i za każdym razem myślę jaka to wielka rzecz. Jestem mamą - jestem dla kogoś...
26/05/2026

Mama - słyszę to słowo milion razy dziennie i za każdym razem myślę jaka to wielka rzecz. Jestem mamą - jestem dla kogoś w tym momencie życia najważniejszym człowiekiem. Wstaje rano, patrzę na niego i łezka kręci mi się w oku ze szczęścia. Tak, mam największe szczęście - mam wspaniałą rodzinę. Jestem przeszczęśliwa!
Tego pięknego dnia życzę sobie tyle samo miłości codziennie, tyle samo ile dostawałam każdego dnia od blisko 2,5 roku 🤍
A Wam drogie mamy życzę tego samego! Mnóstwa miłości!

Odkąd zostałam mamą częściej płaczePłacze ze szczęścia ale też ze wzruszenia i na myśl że ten czas tak szybko ucieka 🤍 P...
23/05/2026

Odkąd zostałam mamą częściej płacze
Płacze ze szczęścia ale też ze wzruszenia i na myśl że ten czas tak szybko ucieka 🤍
Płaczę jak usłyszę piosenkę o miłości, rodzicielstwie i płacze jak obejrzę filmik na którym mówią, że każda z tych chwil może się zdarzyć ostatni raz
No i w końcu płaczę jak pomyślę ze wczoraj ostatni raz wypił mleko z butelki, ostatni raz założył pampersa, ostatni raz powiedział tata Mamyciuk zamiast Mateusz
Jestem taka miękka
Kocham tą swoją wersję 😊

A pisze to leżąc rano w łóżku z jeżdżącym mi po głowie autkiem 💁🏼‍♀️



Sesja noworodkowa Łódź | naturalna sesja | minimalistyczna sesja noworodkowa | sesja rodzinna Łódź

22/05/2026

Uwaga uwaga! Nowości na horyzoncie!
Piękne, delikatne ubranka na sesję noworodkowe dla chłopca i dla dziewczynki 🤍

Sesja noworodkowa Łódź | sesja niemowlęca | fotograf rodzinny | sesja rodzinna |

Adres

Ulica Więckowskiego 13
Łódź
90-721

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Maja Reczulska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij