Anna Dębowska Fotografia

Anna Dębowska Fotografia 📸 Fotografia kobiet & ciążowa & rodzinna
✨ Uchwycę Twoje piękno i emocje
💛 Cudowne kobiece kadry
📍 Łódź

Dziś jest Dzień Mamy. Data, która czasem, paradoksalnie, zamiast tylko cieszyć, nakłada na nas presję. "Czy jestem dobrą...
26/05/2026

Dziś jest Dzień Mamy. Data, która czasem, paradoksalnie, zamiast tylko cieszyć, nakłada na nas presję. "Czy jestem dobrą mamą?", "Czy powinnam robić więcej?", "Inne mamy są takie idealne, a ja?...".

Spójrzcie na te dwa zdjęcia. To jest ta sama relacja, ta sama mama, ta sama miłość. Ale w dwóch zupełnie innych momentach. Jeden kadr to bliskość, spokój, wyciszenie. Drugi to śmiech, zabawa, totalna beztroska.

Chcę Wam dziś powiedzieć tylko jedno: Jesteście wystarczające.

Nie musimy być idealne w każdej dziedzinie życia. Nie musimy mieć zawsze porządku, nie musimy mieć zawsze siły na kreatywne zabawy. Ważne, że jesteśmy. Że tulimy, gdy trzeba. Że śmiejemy się razem, gdy mamy siłę. Że po prostu kochamy.

I to jest okej. To jest piękne.

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta, Drogie Mamy! Żyjcie w zgodzie ze sobą i kochajcie swoje "nie-idealne" życia. Jesteście wspaniałe. ❤️ !

Kto powiedział, że sesja ciążowa musi być monotematyczna? 🤔 Podczas jednego spotkania możemy przejść drogę od subtelnych...
21/05/2026

Kto powiedział, że sesja ciążowa musi być monotematyczna? 🤔 Podczas jednego spotkania możemy przejść drogę od subtelnych, pełnych czułości kadrów, przez mroczną elegancję, aż po rockowy pazur! 🔥

Uwielbiam pracować z klientami, którzy są otwarci na eksperymenty ze światłem i stylem.

Która odsłona tej sesji najbardziej do Was przemawia? Jasna i naturalna, mroczna i zmysłowa, czy ta z rockową energią? Dajcie znać w komentarzu! 👇

Ewa Frontczak

🤍 Dziś miałam zaplanowaną sesję.Wszystko było już gotowe — sprzęt spakowany, dodatki przygotowane, a cały dzień ułożony ...
09/05/2026

🤍 Dziś miałam zaplanowaną sesję.
Wszystko było już gotowe — sprzęt spakowany, dodatki przygotowane, a cały dzień ułożony tak, by w pełni skupić się na spotkaniu.
Niestety, czasem zdarza się, że ktoś nie pojawia się na sesji i nie daje żadnej informacji.
Doskonale rozumiem, że życie potrafi zaskoczyć. Choroba dziecka, nagła sytuacja czy zmiana planów mogą przydarzyć się każdemu. W takich momentach zawsze można do mnie napisać — bez problemu znajdziemy nowy termin.
Jedna krótka wiadomość naprawdę wystarczy. 🤍
I przy okazji chciałabym podziękować wszystkim moim Klientom, którzy są ze mną w kontakcie, informują o zmianach i szanują wzajemnie swój czas. Bardzo to doceniam !

Najbardziej bolą czasem nie słowa obcych ludzi, tylko tych najbliżej.„Nie uda Ci się.”„Fotografów jest mnóstwo.”„To nie ...
08/05/2026

Najbardziej bolą czasem nie słowa obcych ludzi, tylko tych najbliżej.
„Nie uda Ci się.”
„Fotografów jest mnóstwo.”
„To nie jest zawód na przyszłość.”
„Nie masz szans.”
A ja mimo wszystko zostałam przy fotografii 🤍
Od ponad 10 lat uczę się, rozwijam, tworzę i momentami walczę sama ze sobą, żeby się nie poddać. Były chwile, kiedy sama zaczynałam wierzyć w to, co słyszałam.
Dziś mam swoje studio, podróżuję z aparatem, tworzę kadry, które naprawdę kocham i właśnie przede mną pierwsza zagraniczna współpraca z marką modową ✨
I czuję, że wszystko zaczyna iść dokładnie w tym kierunku, o którym marzyłam ☀️
Nigdy nie pozwólcie, żeby cudzy strach stał się Waszym ograniczeniem 🤍

Czasem wystarczy światło, dobre miejsce i stylizacja, która daje pewność siebie ✨ Marta Świątkiewicz                    ...
06/05/2026

Czasem wystarczy światło, dobre miejsce i stylizacja, która daje pewność siebie ✨ Marta Świątkiewicz

04/05/2026

Tak właśnie wyglądają moje sesje 🤍
trochę śmiechu, trochę przytulania i dużo „razem”
📍 Łódź

Zatrzymaj się na 5 sekund… serio.Bo to mija szybciej, niż myślisz.Jeszcze chwilę temu był taki malutki, że mieścił się c...
04/05/2026

Zatrzymaj się na 5 sekund… serio.

Bo to mija szybciej, niż myślisz.

Jeszcze chwilę temu był taki malutki, że mieścił się cały w Twoich ramionach. A teraz? Śmieje się, przytula i ucieka …

Na tej sesji nie ma pozowania.
Nie ma „uśmiechnij się do zdjęcia”.

Jest przytulanie, śmiech, wygłupy i czasem totalny chaos —
czyli dokładnie to, co między Wami najprawdziwsze :)

Może to właśnie najpiękniejszy prezent na Dzień Mamy… taki, który zostaje na zawsze 🤍

Jeśli pomyślałaś teraz o takiej sesji ze swoim dzieckiem — napisz do mnie.

Opowiem Ci, jak wygląda taka sesja.

📍 Łódź i okolice

Paulina Grzesik

Jeśli myślisz o sesji z małym dzieckiem i masz w głowie myśli: Czy moje dziecko w ogóle usiedzi na miejscu? Czy nie będz...
30/04/2026

Jeśli myślisz o sesji z małym dzieckiem i masz w głowie myśli: Czy moje dziecko w ogóle usiedzi na miejscu? Czy nie będzie płakać? Czy damy radę ogarnąć to wszystko? To przebieranie, zmiany stylizacji?

To chcę Cię uspokoić — większość rodziców tak ma :)

U mnie na sesji podążamy za dzieckiem :) Raz jest więcej zabawy, raz spokojniej - znajdujemy czas na przytulaski z mamą, samoloty z tatą lub małą przekąskę :) I tak powstają najpiękniejsze kadry

Adres

Gdańska 54
Łódź
90-612

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 15:00
Wtorek 08:00 - 15:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 15:00
Piątek 08:00 - 15:00
Sobota 08:00 - 15:00

Telefon

+48692998417

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Anna Dębowska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Anna Dębowska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria