Karina Lisiecka Fotografia

Karina Lisiecka Fotografia Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Karina Lisiecka Fotografia, Łódź.

Pamiętacie swoją pierwszą przyjaciółkę? Taką, którą mieliście szansę poznać w przedszkolu lub zerówce? 🌞Dla mnie taką pi...
09/08/2024

Pamiętacie swoją pierwszą przyjaciółkę? Taką, którą mieliście szansę poznać w przedszkolu lub zerówce? 🌞

Dla mnie taką pierwszą przyjaciółką jest właśnie Ola 🫶, czyli modelka w najnowszej sesji 📸 Fajnie było powspominać te 22 LATA znajomości!

PS Wyobraźcie sobie, że kiedyś zrobiłam niespodziankę Oli i wpadłam na jej urodziny....z akordeonem! 😂

Uwielbiam to zdjęcie. Bije z niego takie ciepło, dobroć i miłość do natury 💚

Umówmy się - znamy tę łódzką rzeźbę doskonale, ale kto był w jej wnętrzu?! Mam wrażenie, że ją mijamy, kojarzymy, wiemy,...
06/07/2024

Umówmy się - znamy tę łódzką rzeźbę doskonale, ale kto był w jej wnętrzu?! Mam wrażenie, że ją mijamy, kojarzymy, wiemy, gdzie jest, ale nie odwiedzamy jej. Nie eksplorujemy. Nie zastanawiamy się skąd jest. Z czego została wykonana.

Mnie zawsze intrygowała swoją formą. A historia - łódzkiej moreli, bo o niej oczywiście mowa - jest naprawdę interesująca. Jest to rzeźba Ryszarda Popowa ustawiona przy skrzyżowaniu ul. Waltera-Janke i ul. Maratońskiej w Łodzi w 1975 roku.
Cała konstrukcja składa się z metalowych wykrojem (odpadów produkcyjnych) z fabryki UNIPROT. Morela powstała na samym początku budowy osiedla z wielkiej płyty na Retkini. Jest to rzeźba awangardowa, niecodzienna. Zdecydowanie jest to mocny punkt dla miłośników sztuki z okresu PRL-u oraz powojennego modernizmu. Morela traktowana jest jako jeden z symboli Łodzi.

Jak sami widzicie - jest to zdecydowanie punkt wyjątkowy i sentymentalny, stąd też wybór tego miejsca na sesję zdjęciową dla 📸 Pamiętam ten dzień doskonale, bo był równie upalny jak dzisiejszy 🥵

Modelka: Marta
Człowiek blenda: Adam

Już niedługo minie rok od wykonania tego zdjęcia!📺 Bardzo lubię ten klimat. Szara rzeczywistość zabetonowego miasta i ko...
24/06/2024

Już niedługo minie rok od wykonania tego zdjęcia!📺 Bardzo lubię ten klimat. Szara rzeczywistość zabetonowego miasta i kontrast dzięki modelce Marcie , która idealnie wpasowała się w zamysł sesji 📸 Sentymenty skupiały się na latach 70. oraz 80. XX wieku, ale to był jedyny projekt, który miał na celu oddanie nostalgii do lat 90.

Nie wiem, czasem tak się zastanawiam. Skąd u mnie ta tęsknota za tymi czasami? Jak myślicie? Może Wy macie jakiś pomysł? 📺

Miejsce: nieśmiertelny Manhattan w Łodzi
Modelka: Marta
Człowiek blenda: Adam Teodorczyk

Są też zdjęcia, które nie pojawiły się na wystawie, a myślę, że jak najbardziej mogą ujrzeć światło dzienne właśnie tuta...
14/04/2024

Są też zdjęcia, które nie pojawiły się na wystawie, a myślę, że jak najbardziej mogą ujrzeć światło dzienne właśnie tutaj! 📺

W roli głównej oczywiście Kornel Nocoń, MZ-ka oraz opuszczona mleczarnia z moich rodzinnych stron.

Za wypożyczenie tego większego, jeżdżącego rekwizytu dziękuję Filipowi Pietrzakowi.

Modelka: Sasza Góral 🧡Charakteryzacja oraz oświetlenie: Karolina Dębowska karolinadebovska  🧡Lokalizacja: 07 bar Łódź  🧡...
10/04/2024

Modelka: Sasza Góral 🧡
Charakteryzacja oraz oświetlenie: Karolina Dębowska karolinadebovska 🧡
Lokalizacja: 07 bar Łódź 🧡

Modelka: Sasza Góral 🧡Charakteryzacja oraz oświetlenie: Karolina Dębowska karolinadebovska 🧡Lokalizacja: 07 bar Łódź 🧡  ...
23/03/2024

Modelka: Sasza Góral 🧡
Charakteryzacja oraz oświetlenie: Karolina Dębowska karolinadebovska 🧡
Lokalizacja: 07 bar Łódź 🧡

Moment, gdy Wy, czyli moi odbiorcy twierdzicie, że moje zdjęcia przypominają kadry filmowe - jest to dla mnie największy...
17/03/2024

Moment, gdy Wy, czyli moi odbiorcy twierdzicie, że moje zdjęcia przypominają kadry filmowe - jest to dla mnie największy komplement oraz wyraz uznania w kierunku mojej twórczości. Bardzo zależy mi, by fotografie posiadały ten element filmowości. Opowiadały historię. Zmuszały do wysnuwania opowieści, dlatego często proszę, by dodawać je w komentarzu.

W tym przypadku plenerem filmowym było miejsce z niesamowitym klimatem oraz atmosferą (serdeczne pozdrowienia dla przemiłej właścicielki 🙂), a oczywiście mowa o 07 bar Łódź 🤩📺📻, który znajduje się na Piotrkowskiej 81 w Łodzi. Lokal jest utrzymany w estetyce PRL-u i dosłownie jest swoistym wehikułem czasu do tamtego okresu. Cieszę się bardzo, że miałam szansę robić tam sesję zdjęciową! Super, że są takie miejsca na mapie Łodzi ☎️

W roli modelki oczywiście Sasza Góral 🧡
Charakteryzacja oraz oświetlenie: Karolina Dębowska karolinadebovska 🧡

Nie boję się stwierdzenia, że jest to zdecydowanie najbardziej charakterystyczny parkiet w Aleksandrowie Łódzkim! 🤩Samo ...
16/03/2024

Nie boję się stwierdzenia, że jest to zdecydowanie najbardziej charakterystyczny parkiet w Aleksandrowie Łódzkim! 🤩

Samo miejsce jest dla mnie jednym z tytułowych SENTYMENTÓW, a oczywiście mowa o Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim 🤩👩‍🏫📚 Ten niesamowity parkiet możemy podziwiać na sali gimnastycznej, która znajduje się na ostatnim piętrze budynku. To właśnie tutaj mogłam otwierać się na scenę. Próbować swoich sił podczas wielu występów. Tych, gdzie grałam na keyboardzie, śpiewałam czy też odgrywałam rolę Smerfa Malarza. Piękne miejsce, pełne sentymentów!

Dziękuję bardzo za możliwość zrobienia sesji oraz za ogrom wsparcia Pani Dyrektor Renacie Papis ❤️ To była przyjemność!

W roli modelki wybitna tancerka oraz choreografka Natalia Matusiak ❤️💃

Charakteryzacja: niezastąpiona artystka Karolina Dębowska karolinadebovska 🥰

Fotografia oraz światło: Karina Lisiecka

Kocham Łódź. Od dziecka jestem zafascynowana tym miastem. Energią. Ludźmi. Historią. Architekturą. Często bardzo kontras...
11/03/2024

Kocham Łódź. Od dziecka jestem zafascynowana tym miastem. Energią. Ludźmi. Historią. Architekturą. Często bardzo kontrastową. To właśnie w tym mieście ukończyłam edukację. Liceum dosłownie przy Limance. Szkołę muzyczną na ukochanym Teofilowie. Studia na bardzo nowoczesnym Wydziale Filologicznym przy Pomorskiej. To właśnie w Łodzi miałam okazję po raz pierwszy pokazać swoje zdjęcie na wystawie. Było to w Starym Kinie. W Łodzi też miałam swoje pierwsze koncerty. Te w gmachu Filharmonii Łódzkiej zapamiętam do końca życia. W Łodzi ładuje swoje baterie. Inspiruje się do kolejnych działań twórczych.

Niebieskie futro wykorzystane do sesji jest bardzo szczególnym "rekwizytem". Zostało zakupione przez moją mamę w SDH "CENTRAL" w Łodzi. Były to lata 80'te. W tym momencie należy do mnie i dumnie go prezentuje podczas łódzkich przechadzek.

Modelka: Sasza Góral 🫶🩵
Charakteryzacja: karolinadebovska 🫶🩵

Zdjęcie wykonane oczywiście w Łodzi. Kto rozpoznaje to miejsce? 🙂

́dź

Zawsze fascynowały mnie te opuszczone przystanki autobusowe. Charakterystycznie wysunięte dachy, bardzo typowe dla tamty...
09/03/2024

Zawsze fascynowały mnie te opuszczone przystanki autobusowe. Charakterystycznie wysunięte dachy, bardzo typowe dla tamtych czasów. Luksfery. Teraz, niestety, ale już wybite. Stare ogłoszenia. Ławki, które pamiętają tysiące spotkań, rozmów, a teraz ledwo trzymające się na nogach. Gdyby one tylko potrafiły mówić.

W moich stronach tych przystanków jest wiele. Niektóre z nich są wykorzystane do genialnego projektu "Szlakiem folkowych przystanków" sfinansowanego przez Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego, ale bez problemu można odnaleźć również te szare i zapomniane.

Podczas wystaw obserwowałam reakcje ludzi i wiem, że właśnie ta czerwona MZ'ka wywołała zdecydowanie najwięcej wspomnień.

Model: Kornel Nocoń 🤩
Prawda, że Kornel idealnie pasuje do tej sesji?! :)

Za motocykl ponownie bardzo dziękuję niezastąpionemu Filipowi Pietrzakowi 🥹🙂

PS mam nadzieję, że filmowość została zachowana! Czekam na Wasze opinie oraz historie do zdjęcia :)



Mogę już zdradzić, że ukaże z tej sesji BONUS, który nie pojawił się podczas wystaw :)

Co za pogoda! Aż chce się wyjść na jakiś dłuuugi spacer 🤩🥰Lub na zdjęcia! 📸Podczas tej sesji była również przepiękna pog...
03/03/2024

Co za pogoda! Aż chce się wyjść na jakiś dłuuugi spacer 🤩🥰
Lub na zdjęcia! 📸

Podczas tej sesji była również przepiękna pogoda. 🧡
Modelka: Emilia Stajuda 🧡
Charakteryzatorka: Karolina Dębowska karolinadebovska 🧡
Przepięknego Fiata 125p udostępnił Filip Pietrzak. Jeszcze raz baaaardzo dziękuję za ogrom pomocy przy moich projektach 🧡



PS może chcecie wymyślić jakąś historię do sesji z Emilią? Piszcie śmiało 🫶

Moja wystawa Sentymenty miała premierę 15 grudnia 2023 r. w przestrzeni Zgierskiej Galerii Sztuki w Miejskim Ośrodku Kul...
29/02/2024

Moja wystawa Sentymenty miała premierę 15 grudnia 2023 r. w przestrzeni Zgierskiej Galerii Sztuki w Miejskim Ośrodku Kultury Stary Młyn w Zgierzu. Już 19 stycznia 2024 r. pojawiła się w innym miejscu - w Aleksandrowskim Centrum Kultury, czyli w moim rodzinnym mieście. Moje prace miały szansę przeżyć kilka podróży. Były przenoszone w piękny grudniowy wieczór, ale także w deszczu oraz (uwaga!) podczas burzy śnieżnej. Co prawda każda z nich była zabezpieczona folią bąbelkową (w tym miejscu chciałabym polecić się jako profesjonalna pakowaczka prac, chyba już mam wprawę), ale nie ukrywam - kosztowało mnie to dużo stresu, by całość przewieźć w nienaruszonym stanie. Mimo tych wszystkich kataklizmów - nic się nie stało. Prace dotarły w całości i nie ucierpiały w żaden, nawet najmniejszy, sposób.

Było sporo pytań o wydruki. Zdecydowałam się na druk matowy, a dokładnie na samoprzylepną folię matową, która następnie była przyklejona na PCV (5mm). I jestem zdania, że był to najlepszy wybór. Lekki materiał (ale nie za lekki, więc nie latał na prawo i lewo), piękne, wręcz idealne oddanie kolorów, jakość żyleta i co najważniejsze - zdjęcia broniły się w każdym świetle, a wiadomo - z tym bywa różnie.

I w tym miejscu chciałabym serdecznie polecić usługi Media Press P. Augustyniak - Łódź 🤩🫶📸 Kontakt, wydruk, dosłownie wszystko (!) mogę podsumować jednym słowem - PROFESJONALIZM. Powiem tak - byłam zestresowana, miałam tysiące pytań, wątpliwości. To też była moja pierwsza wystawa. Nie wiedziałam "z czym to się je". Jednakże od pracowników Media Press otrzymałam pełne wsparcie, chęć pomocy, a przede wszystkim przepiękne wydruki, które mogliście już oglądać na dwóch wystawach.

Media Press P. Augustyniak - Łódź to była ogromna przyjemność drukować u Was moje prace i dziękuję za ten wspaniały profesjonalizm. Cieszę się, że to właśnie Wasze usługi wybrałam na wydrukowanie mojej pierwszej indywidualnej wystawy fotografii. 🤩⭐️

Zdjęcie pamiątkowe ze ściągania wystawy w Aleksandrowskim Centrum Kultury. 😇

Adres

Łódź

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Karina Lisiecka Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Karina Lisiecka Fotografia:

Udostępnij