30/12/2024
Kochane, patrząc na mijający rok, czuję ogromną wdzięczność ❤️
To był wyjątkowy czas, pełen pięknych spotkań, niezapomnianych rozmów i cudownych chwil, które mogłam uchwycić w kadrach.
Dziękuję Wam za zaufanie, za to że przychodzicie do mnie z otwartością i pozwalacie mi być częścią Waszej historii.
To Wasza odwaga , żeby stanąć przed obiektywem, Wasze uśmiechy i emocje sprawiają, że ta praca ma dla mnie tak ogromny sens.
Każda z Was nauczyła mnie czegoś nowego. Pokazałyście, że piękno jest w różnorodności, że pewność siebie można odnaleźć w każdym wieku, i że najważniejsze to być sobą.
To Wy inspirujecie mnie do działania, do tworzenia, do rozwijania się, dlatego z całego serca DZIĘKUJĘ ❤️
Dziś skończyłyśmy z Kari plan na ten rok, a były to fotograficzne spotkania raz w miesiącu. Dzięki temu mogłam Wam pokazać jakie zdjęcia robię, co lubię i to, że każda z Was może mieć najpiękniejszą sesję, sesję jaką tylko sobie wymarzy.
Czas na nowy rok, nowe wyzwania, nowe kadry. Mam nadzieję, że będziecie mi w nim towarzyszyć i jak zwykle, będziemy razem zapisywać Wasze niezwykłe historie ❤️
Do zobaczenia w 2025 roku 🎉