13/11/2025
o marzeniu •
Dokładnie rok temu zakiełkowała w mojej głowie myśl, że chciałabym to zrobić. przez długi czas były dla mnie tylko jakimś mglistym marzeniem, które jak się okazało, czekało jedynie na moją odwagę. Ta pojawiła się w swoim czasie, bardzo wyraźnie krzycząc w mojej głowie, że już czas. Poszłam za tą myślą, choć obok tej odważnej były też wszystkie te strachliwie i pełne stresu. No bo jak to się w ogóle robi? I fotografia? W takiej formie? Czy to w ogóle się spodoba?
Ale marzenie o tym, żeby wyjść do Was z moimi fotografiami i żeby sprawdzić jak WY je widzicie, okazało się ciut większe od tych strachów.
I to •ciut• wystarczyło, żeby to, co sobie śniłam w zakamarkach mojej głowy, stało się faktem. I to najpiękniejszym, bo to w jaki sposób poczułam się przyjęta przeszło wszystkie moje najbardziej kolorowe oczekiwania.
Jestem prze-prze-wdzięczna, za każdą parę oczu, która podczas tych kilku minionych edycji zerknęła w stronę mojego stoiska i taka szczęśliwa na myśl o każdej fotografii, która jest już w Waszych domach. Dziękuję, że zerkacie, dziękuję, że znajdujecie w mojej fotografii coś, co jest Wam bliskie.
I nie mogę doczekać się każdego kolejnego spotkania!
A jeśli powiało patosem, to wcale nie przepraszam, bo to najprawdziwsze wzruszenie, którego wcale się nie wstydzę 🥹
* na tym pierwszym zdjęciu w ramce odbija się nieprzypadkowo pewien pan, który jest moim nieocenionym, najcudowniejszym wsparciem (i dodatkową parą rąk) we wszystkich moich szalonych pomysłach. Dziękuję, że tak wspaniale szuka się z Tobą inspiracji w tym naszym wspólnym życiu, 🪿
Tak więc lecimy! Tej jesieni i zimy widzimy się na :
Poznań • 15-16 XI
Warszawa • 29-30 XI
Kraków • 13-14 XII
Do zobaczenia! 🫶🏻