30/03/2024
Na nadchodzący czas życzę Wam odrobiny spokoju, dużo uśmiechów i ogromu ciepła wśród bliskich :)
No i mokrego dyngusa ;)
Powściągliwość w uśmiechu, niczym u Mony Lisy, w przypadku mojej modelinki, to tylko pozory ;) Kto ją zna, ten wie :D
Wesołych Świąt dla Was! 🐣