20/01/2025
Czy ten Instagram umarł ?? Być może 🤔
W 2024 wrzucałem posty bardzo rzadko i niestety ale zdjęć za dużo też nie robiłem…
Mój miniony weekend wyglądał podobnie jak większość moich weekendów, więc stały punkt jakim jest wizyta u swoich podopiecznych w zaliczona.
Mamy dość dużo psów pod opieką, obecnie blisko 30, więc fotografowanie tych gagatków to raczej robota na taśmie niż artystyczne sesje.
Piękna pogoda w sobotę była bodźcem żeby zamiast szybkich zdjęć do ogłoszeń, postarać się nieco bardziej, poszukać dobrego światła i miejsca, aby zaprezentować lepiej pieska.
Na sesję załapała się Kika, suczka american bully która jest na tyle bezproblemowa, że pomimo nie ogarniania jakiś trudniejszych komend, potrafiła pięknie naturalnie zapozować.
Przy obrabianiu zdjęć z wizyty w hotelu, a w zasadzie po zakończeniu post produkcji i zobaczeniu efektów końcowych, zatęskniłem za tym wszystkim.
Zatęskniłem za efektem końcowym, że spod mojej ręki wychodzi obrazek który po prostu mnie cieszy, a często też cieszy wiele innych osób :)
Także wnioski są dwa:
1. Robić więcej zdjęć, czy to Waszych piesków właścicielskich, czy też fundacyjnych 🐶🐶🐶
2. Publikować więcej i częściej
Dlatego wlatuje pierwsze foto w 2025 czyli wspomniana wyżej Kika w zimowym wydaniu :)
A czy tego trupa w postaci tego konta da radę reanimować ?? Czas pokaże, ale jeżeli masz na to radę jak to zrobić to daj znać w komentarzu, wszystkie uwagi będą cenne 👌👌👌
Łapa Zuchy ! 🐶💪
#2025