20/05/2026
Na co dzień zachęcam innych, żeby czuli się swobodnie przed obiektywem 🤭
Dziś sama zrobiłam krok poza swoją strefę komfortu… i powiem Wam, że cieszę się, bo to był dobry pomysł.
Ogólnie unikam zdjęć jak ognia, bo nie lubię jak na nich wychodzę. A ostatnio doszło do mnie, że co ja będę oglądać za x lat?
I chyba właśnie o to chodzi, żeby nie tylko robić zdjęcia innym, ale też czasem dać się na nich złapać. Bo kiedyś to będzie miało większą wartość, niż nam się teraz wydaje🙈
Fotograf • Fotograf Włocławek • Fotograf Toruń •Fotograf Kujawsko-Pomorskie