19/12/2021
mały skrzat ❤️
Wiele czasu upłynęło od ostatniego posta. Była to moja najdłuższa przerwa od sesji, na którą złożyło się kilka czynników. Czas pędzi nieubłaganie i nie wiem, jak to się stało, że mamy grudzień i za parę dni święta. Przygotowana prezentowo jestem, mieszkanie udekorowane, baterie od Nikona na święta naładowane 😊 Jedynie smak i węch po ostatniej chorobie nadal nie wrócił... może stanie się świąteczny cud i uda mi się poczuć smak pierogów, barszczu i krokietów? Oby!
Na podsumowanie tego roku i spisanie planów / celów / marzeń na 2022 przyjdzie czas. Na razie odliczam dni i godziny do spotkania z rodziną i bliskimi znajomymi w świątecznym czasie.
Jeśli nie macie jeszcze prezentu na święta dla bliskiej osoby to polecam vouchery ma sesję zdjęciową. Termin sesji do ustalenia, tak samo styl / rodzaj sesji 📷