Luckyinlovepl by Norma Ilnicka

Luckyinlovepl by Norma Ilnicka Nazywam się Kamila Norma Ilnicka i jestem fotografką. Zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną. Fotog Znajdziesz tu najpiękniejsze wspomnienia. Zapraszam!

Naturalne, kolorowe i pełne światła kadry oraz duża dawka emocji. Szukasz fotografa na swój ślub?

“Żony ze Śródmieścia” odcinek 1. W rolach głównych Anna i Tomasz 🔥 Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknym Pałacu Po...
02/09/2025

“Żony ze Śródmieścia” odcinek 1.
W rolach głównych Anna i Tomasz 🔥

Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknym Pałacu Poznańskiego.
Zresztą cały ich dzień był pod znakiem zabytkowych kamienic - bo tych w Łodzi można znaleźć pod dostatkiem 📸

Zdjęcia:
Miejsce zaślubin: / Pałac Poznańskiego
Kwiaty: .kwiaty / .wedding
Suknia:
Make up:
Wlosy:

Czerwień, biel i odrobina szaleństwa 🍅❤️Elegancja spotyka się z odwagą – klasyka w nowoczesnym wydaniu.Ta sesja stylizow...
27/08/2025

Czerwień, biel i odrobina szaleństwa 🍅❤️
Elegancja spotyka się z odwagą – klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Ta sesja stylizowana to pomysł Oleny z Lulet. Wyszło bardzo spontanicznie i bardzo… łódzko! Wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w sesji to nasze lokalne dobro! Suknia, papeteria, kwiaty, tort i jako wisienka albo bardziej pomidorek na tym torcie: zabytkowa łódzka kamienica w której się spotkałyśmy.

Modelka: Michalina
Zdjęcia:
Kwiaty: / .88
Suknia: .to
Makijaż:
Włosy:
Tort:
Papeteria: .papeteria
Biżuteria:
Szlafrok: .pl

Co mysliscie? Zaszalałyśmy ale tak to jest kiedy robimy coś dla siebie ❤️📸

Anna i Grzegorz 📸 absolutnie zachwycająca Para Młoda.W tym roku po raz pierwszy odwiedziłam Winnicę Silensi – to miejsce...
10/08/2025

Anna i Grzegorz 📸 absolutnie zachwycająca Para Młoda.
W tym roku po raz pierwszy odwiedziłam Winnicę Silensi – to miejsce, w którym możesz poczuć się jak na południowych włoskich wzgórzach 🍾 Widok na Ślęże, rzędy winorośli, zapach lata i to wyjątkowe światło – wszystko tworzyło idealną oprawę dla ich dnia.

Panna Młoda:
Zdjęcia:
Kwiaty:
Suknia:
Najlepsza kuchnia: .pl
Miejsce:

Czy widzieliście już w tym roku najbardziej klimatyczną realizację? Polsko-francuski ślub zorganizowany został przez  w ...
05/11/2024

Czy widzieliście już w tym roku najbardziej klimatyczną realizację?

Polsko-francuski ślub zorganizowany został przez w .cukiernika a możnaby przypuszczać że to jakiś francuski zamek. Kocham takie śluby, na których Państwo Młodzi dają totalna wolność i mogę fotografować sercem. Wybrałam dla Was te bardziej nastrojowe zdjęcia, w których próbowałam uchwycić deszczową, jesienną, sobotę ❤️‍🔥
Warto zwrócić uwagę że to ślub kościelny zorganizowany poza kościołem!! Ale to proszę Państwa już jakieś magiczne sztuczki agencji

Para: Malwina i Noel
Miejsce: .cukiernika
Organizacja:
Zdjęcia:
Kwiaty i deko:

Kasia&Wojtek 🤎 wrześniowy ślub w ciepłym słońcu, z pięknymi ludźmi, zorganizowany totalnie po swojemu, z food trackiem u...
27/10/2024

Kasia&Wojtek 🤎 wrześniowy ślub w ciepłym słońcu, z pięknymi ludźmi, zorganizowany totalnie po swojemu, z food trackiem ulubionej wrocławskiej lodziarni, pysznym jedzeniem i wymarzonym flow. Najpierw powolnym, czułym, rodzinnym a potem z ostrą jazdą na parkiecie 🪩🔥 a to wszystko w jednym z moich ulubionych miejsc: .31

Para: Kasia i Wojtek
Miejsce: .31
Zdjęcia:
Kwiaty:
Jedzenie: .pl
Lody:

Co to był za ślub! Prawie tak ważny jak mój własny bo był to ślub mojej przyjaciółki na zawszeMuszę przyznać że bycie w ...
25/06/2024

Co to był za ślub! Prawie tak ważny jak mój własny bo był to ślub mojej przyjaciółki na zawsze

Muszę przyznać że bycie w sytuacji kiedy chcesz uczestniczyć w tym dniu i jednocześnie robić zdjęcia jest zajebiście trudne bo bycie fotografem na ślubie to bycie trochę z boku: na obserwowaniu, oglądaniu gości, oglądaniu światła, szukaniu pięknych kadrów a tym razem szkoda mi było na to cennego przyjacielskiego czasu i wiecie co? Olałam to bycie fotografką i robiłam zdjęcia prosto z serce. Nic nie szukałam, po prostu tam byłam, bawiłam się i intuicyjnie naciskałam migawkę i wyszło świetnie! Inaczej niż zwykle, bo zdjęć jest dużo mniej, aparat odłożyłam o 19:00 (aby potem przez kolejne 2-3 godziny mieć fomo że tyle pięknych kadrów mi ucieka, ale spokojnie zalałam to fomo 🥂🍸🍷 😂), ale są intensywne i piękne 🔥 Asia i Michał kocham Was ♥️ wszystkiego dla Was na tej drodze życia. Jesteśmy w tym z Wami 🫶🏻

Miejsce: .cukiernika totalnie magiczne, z pysznym jedzonkiem i fenomenalną obsługą. Bierzcie tam śluby!

Już niedługo minie rok odkąd pierwszy raz otarłam drzwi auta ever i stało się to na pięknym murze w .31 co wcale nie zni...
08/05/2024

Już niedługo minie rok odkąd pierwszy raz otarłam drzwi auta ever i stało się to na pięknym murze w .31 co wcale nie zniechęciło mnie do marzeń o tym aby tam wrócić! I wracam ! W najbliższą sobotę będę na DNIU OTWARTYM i mam nadzieję że spotkam tam wiele wspaniałych par które pokochają moje zdjęcia ♥️ a mężowi, oficjalnie tutaj, obiecuję że w końcu pojadę do lakiernika i naprawię te drzwi!! (Daje sobie deadline do października 🤪)

Magda w portrecie Pani Młodej  🥀  🥀
17/04/2024

Magda w portrecie Pani Młodej 🥀 🥀

Kasia i Wojtek 🖤 31  / ślub w Potaszni • panna młoda •
15/04/2024

Kasia i Wojtek 🖤 31 / ślub w Potaszni • panna młoda •

Cudownie jest wrócić do ślubnej gry! 📸 kto fotografuje śluby ten wie ile to jest emocji. Najpierw trochę nerwów, bo doja...
14/04/2024

Cudownie jest wrócić do ślubnej gry! 📸

kto fotografuje śluby ten wie ile to jest emocji. Najpierw trochę nerwów, bo dojazd, prognoza pogody i inne potencjalne zdarzenia losowe powodują lekki ból brzuszka. A potem ten ból przeistacza się w miłe ciepełko bo adrenalina to jest coś od czego zdecydowanie można się uzależnić! I to polowanie na najfajniejsze ujęcia i to przez cały dzień 🖤 pogaduszki przy obiedzie z resztą obsługi (bo wiecie ja już fotografuję śluby 10 lat, często wpadam na te same osoby więc jesteśmy jak starzy znajomi!), no i najlepsze - zawsze miło o sobie posłuchać fajnych rzeczy od pary.

Także praca przy ślubach to jest coś co warto doświadczyć chociaż raz w miesiącu aby doładować energię na pozostałe dni!

Cieszę się że mogę to robić ❤️‍🔥 i chociaż czuję że trochę pozostałam w tyle przez to że skupiłam się na fotografii rodzinnej i własnym dziecku to niczego nie żałuję! Wierzę że jak zawsze samo się wszystko poukłada a kalendarz będzie się rezerwował jak dawniej ❤️‍🔥

A na zdjęciach moja przecudowna para Kasia i Wojtek i ich ślub w .31
Tam to dopiero była energia!

❤️‍🔥

fotografia ślubna • biorę ślub 2025 • fine art wedding photography • fotografia pełna życia • panna młoda • Potasznia

Adres

Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Luckyinlovepl by Norma Ilnicka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Luckyinlovepl by Norma Ilnicka:

Udostępnij

Kategoria