25/06/2024
Co to był za ślub! Prawie tak ważny jak mój własny bo był to ślub mojej przyjaciółki na zawsze
Muszę przyznać że bycie w sytuacji kiedy chcesz uczestniczyć w tym dniu i jednocześnie robić zdjęcia jest zajebiście trudne bo bycie fotografem na ślubie to bycie trochę z boku: na obserwowaniu, oglądaniu gości, oglądaniu światła, szukaniu pięknych kadrów a tym razem szkoda mi było na to cennego przyjacielskiego czasu i wiecie co? Olałam to bycie fotografką i robiłam zdjęcia prosto z serce. Nic nie szukałam, po prostu tam byłam, bawiłam się i intuicyjnie naciskałam migawkę i wyszło świetnie! Inaczej niż zwykle, bo zdjęć jest dużo mniej, aparat odłożyłam o 19:00 (aby potem przez kolejne 2-3 godziny mieć fomo że tyle pięknych kadrów mi ucieka, ale spokojnie zalałam to fomo 🥂🍸🍷 😂), ale są intensywne i piękne 🔥 Asia i Michał kocham Was ♥️ wszystkiego dla Was na tej drodze życia. Jesteśmy w tym z Wami 🫶🏻
Miejsce: .cukiernika totalnie magiczne, z pysznym jedzonkiem i fenomenalną obsługą. Bierzcie tam śluby!