09/08/2025
Bardzo dawno mnie tu nie było..wracam tu dla wspomnień..by ogrzać serce.
Szczególnie pierwszymi zdjęciami Agory i Suzi.
Suza nadal jest ze mną.
Ma już 15 lat..nie jest już tak sprawna..ale jest i nadal corso schodzi jej z drogi 🫢🤭
Zmienię raczej ten profil na chodź pomaluj mój świat...
większość zdjęć to bezdomniaki - będą czarno - białe..może ktoś zechce pomalować ich świat na żółto i na niebiesko i jak adoptuje któregoś to wstawi w komentarzu - już sercem malowany obraz w kolorze 🫂🐕
Zatem zaczynamy od Elzy 🐾
Całuśna panna do adopcji.
Więcej na Fundacja Cane Corso Rescue Poland