12/06/2026
Złapanie kilku chwili w makach było jak zwykle na liście moich fotograficznych planów. Oni z radością odpowiedzieli na mój pomysł, i choć wtedy nie mieliśmy pola… wyszło jak z bajki. Nie ze względu na same kwiaty, ale na ich bliskość i miłość, której nie dało się przeoczyć. ❤️
Jeśli marzysz o takiej sesji rodzinnej, napisz - porozmawiamy, bez presji, na spokojnie. Razem stworzymy coś pięknego 🌸
Sesja rodzinna, plener, Tomaszów Mazowiecki, Spała, Lubochnia, Ujazd, Łódź, Andrespol, Warszawa, Pruszków, Grodzisk, Skierniewice, Żyrardów, Bełchatów, Aleksandrów Łódzki, rodzina to jest siła, karta dużej rodziny, rodzinne wspomnienia, sesja w makach