18/11/2025
Jak wiecie, w ostatnim czasie wzięłam udział w Szkoła Teledysków. Kręciliśmy teledysk dla Rogucki i Normalnych Ludzi.
Czy było łatwo? Co to, to nie.
Czy było warto? Hell yeah!
Było intensywnie, czasem burzliwie i nerwowo. Chciałam zrezygnować przynajmniej kilka razy 😂
Ale na koniec dnia jestem na maksa szczęśliwa, że wzięłam udział w tym sztosowym projekcie. Czuję satysfakcję i ogromną dumę z grupy cudownych i mega zdolnych ludzi, z którymi miałam okazję współpracować.
Były momenty zwątpienia, ale były też momenty walki. Piotr z racji wielu obowiązków, miał w ogóle nie pojawić się na planie. I kiedy ja już przestałam wierzyć, że to się uda, nasza Emilka (która nota bene zagrała główną rolę) walczyła do samego końca o możliwość zrobienia dogrywek. Zorganizowaliśmy się już sami, ponad dwa tygodnie po zakończonych zdjęciach. Ściągnęliśmy Piotra, wynajęliśmy lokal, zorganizowaliśmy sprzęt, rekwizyty i nagraliśmy dodatkowe sceny, wmontowane w klip na 3 dni przed premierą.
To, co wydawało się niemożliwe, dzięki wielkiej determinacji, wytrwałości, udało się zrealizować. Choć nie będę ukrywać, że ja byłam raczej niedowiarkiem 😂
Ale udało się! Mamy to! I to jest totalnie niesamowite.
Link do klipu znajdziesz w BIO.
A naszą wspaniałą szkolną ekipę tworzyli:
- Mentorartlomiej - Operator
- Kierownik Planuproduction - Operator
- Kierownik Produkcji
- Reżyseria
- Montaż
- Operator
- Reżyseria
- Montaż
- Operator
- Asystentka Reżysera
Dodatkowo:
- Stylizacje
- Make-up
- Kierownik Produkcji
- Choreografiagaffer - Gaffer
Producenci: