17/09/2025
Było mi niezmiernie miło (miło, to mało powiedziane) zobaczyć efekt zorganizowanej przez HUMAN Integrering wystawy w Oslo Sentralen.
Największą wartością dla mnie było poznanie artystów z pasją i tworzących z serca i myślę, ze tak naprawdę o to chodziło organizacji. Nie tylko o prezentacje samych prac.
Moja praca była pokazana tylko w dniu wernisażu, ale było duże zainteresowanie. Zawsze sobie umniejszałam, dlatego jestem z siebie teraz dumna.