30/06/2021
Chtěli jste se někdy nechat vyfotit, ale říkali jste si, že je to přece jenom pro modelky? 😌
👉🏻Profesionální focení není POUZE o výsledných fotkách. Je to hlavně o zážitku z focení.
👉🏻Stát před objektivem je v první chvíli trochu zvláštní, ale po chvíli nervozita upadá a nastává flow a taky SEBEVĚDOMÍ. ☺️
👉🏻Se svými modelkami se vždy zasmějeme a vzniká speciální vztah.
👉🏻 Sami sebe potom poznáte z úplně jiných úhlů, když se na výsledných fotkách uvidíte.
Tak co? Pořád si myslíte, že to není nic pro vás? Pokud ano, napište mi do komentářů PROČ 🤍