21/07/2024
Šis laikam bija lieliskāki sabildētais koncerts! Piedodiet man…..grimstu atmiņās! Laikam jau vairs nekas tāds metiks sabildēts!😟
30. decembrī, Rīgas Kongresu namā, uz skatuves atgriezās Melo-M Mega orķestris.
Čellu orķestra sastāvā kopā ar trio Melo-M mūziķiem uzstājās vairāk nekā 50 čellistu no visas Latvijas, kuri pārstāv dažādas mūziķu paaudzes, – gan bērni un jaunieši, kas apgūst čella spēli, gan studenti un profesionāli mūziķi.
Koncertā čellu orķestri jaundarba pirmatskaņojumā diriģēja pazīstamais diriģents Normunds Šnē.