11/11/2025
Nu tad beidzot😁, gads nepagāja😅. Malta 2025.gada aprīļa sākumā.
Bija cilvēki, kas teica, ka Maltu var redzēt vienā dienā😁. Pilnīgas muļķības! Vienā dienā var redzēt galvaspilsētas restorānu, bet tā nu nekādi nav Malta. Mēs intensīvi gājām sešas dienas un arī tad neredzējām visu Maltu. Lai redzētu visu Maltu vajag vismaz mēnesi. Tad nu tā...manas mazā cilvēka mazās domiņas😁. Man ļoti patika Malta, tur ir daudz jāiet lai redzētu. Ir daudz vietu, kur nemaz nevar piebraukt ar mašīnu. Tie elpu aizraujošie dabas skati, kad esi ar lielām pūlēm tur nokļuvis, tas mentālais baudījums...🥰.Bija arī moments, kad trīcēja ļipa un bikses bija pilnas, jo es jau kā īsts latvietis nesaprotu zīmi, ka bīstami un nevar iet🤦♀️.
Pat vīrs saprata, ka ir jāiet, jo jāredz🤣.
Ar autobusu sarakstiem varat nerēķināties, tie iet un nāk, kad grib.
Speciāli šim braucienam nopirku mazo makšķeri- tas bija tā vērts! Tur zivis ir tiiik krāsainas, dzīvespriecīgas😁. Lielākās apēdām ceptas ar gardu muti😋. Pirmais ko nopirku ierodoties Maltā- korejiešu tārpus (tie gan bija pretīgi ar simts kājām. Sīdzinājumā ar tiem mūsu sliekas ir īsti mīlulīši).
Un neticiet googlei, tā jūs ievedīs tur, kur ceļu nav un nāksies stipri riskēt, lai tiktu uz priekšu, jo kurš gan grib iet atpakaļ vairākas stundas.
Ir jāredz bazilikas, pat ja neesi ticīgais, tās ir tik greznas un skaistiem ornamentiem.
Pa visu nedēļu redzēju tikai vienu dusmīgu cilvēku( un tā nebiju es😁)☝️
Mazliet bildes ieskatas, ja gribas redzēt vairāk ej https://failiem.lv/u/ghrme2dxtg?share_email_id=17aad1b