24/12/2025
Po šių metų lėkimo taip norisi trumpam sustoti, atsikvėpti ir stipriai apkabinti tuos, kurie visada šalia, palaiko, tiki ir įkvepia ✨
Jaučiu didžiulį dėkingumą už šiuos metus ir galimybę sutikti tiek nuostabių šeimų, kartu kurti jūsų istorijas ir įamžinti tokias tikras, gyvas akimirkas. Ačiū kiekvienam, kuris įsileido mane į savo gyvenimo šventes ❤️
Taip pat ačiū įkvepiančiai fotografų bendruomenei už palaikymą, bendrystę ir buvimą kartu tiek džiaugsme, tiek iššūkiuose 🤗
Ateinančiais metais linkiu visiems sveikatos, daugiau „čia ir dabar“ akimirkų, dažnesnių apkabinimų ir laiko sau - tokio tikro, lėto ir kokybiško 💫
Jaukių švenčių! 🎄