24/01/2021
PRIEŠ: Visos turi savų kompleksų ir fotografuojama nekiekviena jaučiasi gerai. Taip pat ir aš. Kai prieš kelis metus draugės vaiko krikštynų metu Jūratė pakvietė "kas nori pasifotografuot kelias minutes", pamenu pagalvojau: “noriu, bet kokia aš čia manekenė.. vistiek nesigaus.. juk nesiruošiau tam”.
PO: Visgi gera fotografė žino ką pasakyt ir kaip atskleist tas paslėptas kerteles, kad paskui pamačius nuotraukas sunku patikėt, kad tai aš. Pamenu kaip šiandien kaip Jūratė padėjo pasijust gerai :) o nuotraukos vienos iš gražiausių iki šiol. Ačiū!
Rūta