16/09/2023
Labas, visiems!
Kadangi sulaukiau visai nemažai klausimų “ar jau sugrįžai?”, tai sveikinuosi su knyga ir kavos puodeliu iš savo namų svetainės. Galima sakyti visai tinkama iliustracija tam mano laikui be soc. tinklų - tikrai pagaliau atsirado daugiau laiko skaitymui ir lėtai kavai.
Kiti pastabėjimai.
Pirma savaitė buvo su kažkiek nerimo, bet jaumas lyg išėjus iš darbo ir dar tokio kuris jau nebelabai ir patiko.
Vėliau laiko pertekliaus jau nebesijautė 😁 na bet rugpjūtis buvo belekoookio ilgumo ir tiek visko nuveikta, kad atrodo dvi vasaros, o ne vienas mėnuo 🗺️
Mėnesiui einant į pabaigą buvo minčių, kad gal dar mėnesį, nes grįžt dar nelabai norisi, bet rugėjo antrą dieną šiek tiek panaršiau - jausmas nebuvo malonus.
O po to turputį pažiūriu ir išjungiu, vėl pažiūriu, vėl išjungiu ir vis bandau neįnikti ir džiaugtis vis dar tebesitęsiančia vasara.
Išvada. Aš esu Rasa ir aš esu scrolloholikė.
P.s. Tą mėnesį laikas telefone sumažejo tik tik apie 2 val., grubiai nuo 7 val. Iki 5 val.. soc. tinklus pakeitė įvairūs kasdieniai klausimai kuriuos vis bandžiau išgooglinti 🙂
P.p.s. Linkėjimai