28/05/2026
Vakar buvo taip gera vėl išlaisvinti save, išlaisvinti tą moterį kuri ilgai svajojo išsilaisvinti. 💗
Kodėl moteriai labai svarbu turėti nuotraukų tik SAU? Tik apie SAVE?
Dažnai moterys į fotosesijas dėl šeimos. Dėl prisiminimų. Vyrai neretai ateina, nes "reikia" Moterys vis bėga - gaudo vaikus ar bando susitarti su vyru, o kur gi lieka JI? Dažnai tarsi kadre, bet jausmais kažkur nuošalyje.
Fotosesija ir laikas TIK SAU - visai kitokia patirtis. Apie buvimą čia ir dabar,
Apie apie emociją ir leidimą sau ir vėl išlaisvinti tą deive kuri tiek laiko joje tūnojo ir laukė leidimo pasireikšti.
Leidimą pasileisti plaukus, nusimest rūbus ir patikėti ir vėl, jog esi beprotiškai graži!
Tavo moteriškumas niekur nedingo, jis tik laukė, kol vėl jį prisiminsi.
Kada paskutinį kartą turėjai fotosesiją tik SAU? Gal jau metas? 🔥