12/06/2026
Kai jis kalba, balso tone jaučiu, kur tiesa, kur skauda, kur norima pasislėpti. Kai juokiasi- iš lūpų žinau, ar jam tikrai juokinga, ar tai tik mandagus juokas. Aš žinau, kada gėda, kada didžiuojasi savimi, kada pavargo. :) Broliai jaučia vienas kitą kitaip, kad ir būdami už tūkstančių kilometrų. Kai susipykstam, mes bumbam, bet vis tiek pusiau lūpomis kalbamės. Iš šalies pažiūrėjus, labai juokingai visa tai atrodo. :) Labai įsimintina.
Paskutinį kartą tiek džiaugsmo turėjau, kai pernai Palangoje radau kažkokį krūmą. Na, „wow“, kaip man patiko! Ir dabar nusipirkau skrybėlę- jausmas toks pat, kaip su tuo krūmu. :) Norėjau, kad ir Gintaras būtų toks laimingas, tai paskolinau skrybėlę.