12/04/2026
Prieš keletą savaičių gavau žinutę:
„Labas, Modesta!
Kaip tu? Ar dar fotografuoji? Atvažiuotum iki Vilniaus mano renginuko pafotografuoti? Kažkaip neįsivaizduoju daugiau jokio kito fotografo…“
Ir kiekvieną kartą, kai sutinku, viduje būna šiek tiek nežinomybės. Dažniausiai iki galo neįsivaizduoju, ką ten rasiu, kokias akimirkas pagausiu, koks jausmas lydės ir koks rezultatas gims.
Bet tame ir yra visa kūrybos magija.
Aš stipriai nesiruošiu. Nekuriu lūkesčių. Tiesiog atvykstu… ir leidžiu sau būti. Įsiklausau. Į žmones, į erdvę, į judesį. Ir tada kūryba pati pradeda tekėti – natūraliai, lengvai bei tikrai.
Fiksuoju ne tik vaizdus. Fiksuoju būsenas. Tai, kas nematoma, bet jaučiama.
Ir štai… pasižiūrėkite, kokia magija gimė šį kartą ✨