19/07/2022
Šiandien esu pilna džiaugsmo ir dėkingumo. Džiaugsmo, todėl, kad po ilgos pauzės portretų studijoje vėl vyko veiksmas. Viskas vyko kitose patalpose, naujomis aplinkybėmis, bet vyko.
Kai teko išsikraustyti iš senųjų patalpų, buvau benuleidžianti rankas, nusprendžiau padaryti pauzę bent jau iki rudens ir pažiūrėti, kaip toliau viskas atrodys.
Esu labai dėkinga Jūratė Martinkėnaitė. Jos ryžtingas žodis: “Aš atvažiuoju”, privetė sukrusti, atrasti sprendimus ir vėl fotografuoti.
Pauzė baigėsi! Fotostudija vėl gyva!
Kaip visada modelių grožiu rūpinosi Kristi'Rei Make Up