23/11/2020
Ponieważ pytacie mnie często. Na chwilę obecną zawieszam swoją działalność fotograficzną. Moja życiowa pasja ustępuje kolejnej, którą staram się rozwijać z całych swoich sił pomimo ciężkich czasów. Obie te życiowe ścieżki mają swój wspólny mianownik- ludzi których spotykam. Jako fotograf- dziękuję wszystkim parom, rodzinom i firmom które mi zaufały. Wpuściliście mnie do najszczęśliwszych dni i projektów swojego życia. Ze szczerym wzruszeniem łapałam kadry pełne uśmiechów, spojrzeń i szczerych emocji. To szczęście móc dzielić z Wami tę radość i miłość. Teraz przyszedł czas na nowe, wkładam w to całe swoje serce, mózg i energię 😁 Heca Cafe stała się moim sposobem na wykorzystanie wszystkich talentów jakie mam i na ogarniecie wszystkiego czego muszę się jeszcze nauczyć. Jednak najbardziej cieszy mnie to, że być może nigdy nie zostanę zapominania, że oglądając zdjęcia z najważniejszych dni w Waszym życiu, wspomnicie szalona panią fotograf która potrafi wywołać w was uśmiechy i moja dusza nigdy, przenigdy nie zginie ❤️ szczególne podziękowania dla Marta Kalinowska i Michał Kalinowski za pierwszą ever sesję ślubną- daliście mi wiarę w to, że potrafię.Emilia Zarzycka i Tom Zet za bycie waszym rodzinnym fotografem przez tyle lat i przekazanie pasji do zdjęć Emilce -nawet nie wiesz jak mnie to cieszy ❤️ i wszystkim parom i rodzinom, że zaufaliście mi w najpiękniejszych momentach życia. Oraz za najlepsze dwa lata w Akademii fotografii i wszystkim freakom których tam spotkałam, którzy miłość do zdjęć mają wpisaną w biosie i nie da się jej wyrwac nawet torturami ❤️ jeszcze tu wrócę, z pięknymi kadrami, mam nadzieje, że ta pasja nigdy we mnie nie zgaśnie, jedynie jest chwilowo odłożona na tą wyższą półkę i jak już się wespnę na drabinkę , trochę wyżej niż jestem teraz, z miłą chęcią odkryję ją na nowo.