31/12/2025
☀️To jest moje ulubione zdjęcie z tego roku, który był mega dziwny i tak samo dobry jak i zły.
Trochę mi namieszał w życiu od nagłej zmiany pracy po kłopoty zdrowotne, ale też podróżowałam w tym roku więcej niż przez ostatnie 10 lat 😆 i to ostatnie było ekstra.
W kolejnym życzę sobie tylko pozytywnych diagnoz medycznych, nie tylko u siebie, spokoju, końca wojny u naszych sąsiadów i parę jeszcze życzeń mam, ale zostawię dla siebie 🙂✨
Udanego 2026 🥂💫