29/10/2018
Egy fantasztikus közösség vezetőjeként lehetőségem nyílt képeim kiállítására a Zsámbéki Művelődési Házban. A megnyitó tegnap volt, még a bűvöletében töltöm a reggelt. Erre az alkalomra két fotót választottam Miráról: egy napraforgómezőset és egy naplementéset. A fotókat tavaly nyár végén, Gyermely felé készítettem. Csodálatos arra a táj, és valóban tengernyi a napraforgó. A Zsámbéki Fotós Szalon - merthogy ez a fotóklubunk neve - számos alkalmat kínál arra, hogy egymást tanítsuk. Így például workshopok keretében készítettem több portrét is a modell Ádámról, a versenytáncos Zink Zsófiról és egy tüneményes zsámbéki kislányról. Ha szeretnétek élőben is megtekinteni ezeket, valamint társaim fotóit, látogassatok el a fentebb említett helyszínre november végéig! 😘