01/03/2026
8 éves lett a fotós vállalkozásom 😄📷
Őszintén… amikor elkezdtem, nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent fogok átélni.
Rengeteg kilométer, még több kávé, naplementés páros fotók, hajnalig tartó lagzik, izguló készülődések, reggelig tartó utomunkázás...😃
de ugyanúgy reggeli ovis fotózások, családi séták a parkban, kismama pocakok, ballagó tablók és babák.
Megszámlálhatatlan nevetés!🤣😅😁
Voltam már mennyasszony-nyugtató, ruharendező, játékmutogató, buborékfújó, figyelemelterelő szakember… ja és közben fotóztam is 🤭
A legjobb rész mégis mindig ugyanaz:
amikor visszakapjátok a képeket és azt mondjátok — „ Woooww ez szuper lett”.
Köszönöm az összes páromnak, családnak, szülőnek, diákjaimnak és apróságnak az elmúlt 8 évet!
Nélkületek ez csak kattintgatás lenne — így viszont emlékgyártás 💛
Ha van kedvetek, írjátok meg kommentben: ti milyen fotózáson voltatok nálam utoljára? 😊
Találkozunk hamarosan a következő fotózáson! 📷✨
Vivi📸