Szabó Móni Fotó

Szabó Móni Fotó Kismama fotózás, gyermek-, esküvő-, család-, portré-, glamour-, rendezvényfotózás.

Az év utolsó fotózása egy igazán kedves párral.Jó hangulat, valódi pillanatok és sok mosoly.Petra és Ádám, köszönöm a bi...
19/12/2025

Az év utolsó fotózása egy igazán kedves párral.
Jó hangulat, valódi pillanatok és sok mosoly.

Petra és Ádám, köszönöm a bizalmat, öröm volt veletek dolgozni!

🤍📷

Szeretem a werk fotókat, mert legalább látom, milyen idióta fejeket vágok, vagy pózolok. :) Ez még egész normális, szóva...
13/12/2025

Szeretem a werk fotókat, mert legalább látom, milyen idióta fejeket vágok, vagy pózolok. :)
Ez még egész normális, szóval mutatom magam munka közben.

02/10/2025

Elindult a friss, ropogós 📸 weboldalam!
Fogadjátok szeretettel!
Köszönöm, ha reagáltok rá! 🙏

30/09/2025

🥁🥁🥁

Végre elkészült! Már nagyon vártam ezt a pillanatot, hogy megoszthassam Veletek!
Sok-sok munkaóra, többszöri nekifutás és újrakezdés meg teljesen elölről kezdés is van benne. De kész van! Legalábbis egyelőre. :)
Fogadjátok sok szeretettel a honlapomat!
Bármilyen észrevételt, építő jellegű kritikát szívesen fogadok. De mivel jómagam csináltam egyedül, azért csak óvatosan! 🫣
Ha valamit hiányoltok, vagy valami túl sok, vagy nem működik, megköszönöm, ha időt szántok rá, hogy megírjátok!

10/07/2025

Hú, de nagyon régen nem posztoltam....
De nem tűntem el, dolgozom. A háttérben nagy munka folyik.
Hamarosan jövök egy nagy bejelentéssel! Legalábbis számomra nagy. 🙂
De Ti is fogtok örülni, mert sok-sok minden lesz itt!
remélhetőleg.... 🫣🤣

Mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok! Egyetek sok bejglit, a fogyókúra csak január 1-től él, igyatok, amennyi jól esik,...
24/12/2023

Mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok!
Egyetek sok bejglit, a fogyókúra csak január 1-től él, igyatok, amennyi jól esik, beszélgessetek, játsszatok, pihenjetek sokat!
Legyen mindenkinek olyan szép ünnepe, amilyet szeretne!

Nati a Lightroom Stúdió Cream termét választotta a fotózáshoz. Úgy gondolom, tökéletesen passzolt a szettjük is a díszle...
23/12/2023

Nati a Lightroom Stúdió Cream termét választotta a fotózáshoz. Úgy gondolom, tökéletesen passzolt a szettjük is a díszlethez. Narent elkísérte keresztanyukája, így amíg az egyiküket fotóztam, a másik kényelmesen át tudott öltözni, így maximálisan kihasználtuk a rendelkezésre álló időt.
A felnőttek szuperül pózoltak, a kicsinek meg igyekeztem elkapni a pillanatait. Köszönet a nagy segítségért Rékának, aki remekül szórakoztatta Narent!
Szóval, ha fotózásra jöttök, főként kisgyerekkel, érdemes kísérővel érkezni! ☺️

Örülök, hogy megismertelek Titeket! Boldog első karácsonyt, kicsi Naren! 🥰
Natalia Pallag

Én már megkaptam a karácsonyi ajándékom! Hatalmas öröm, hogy az általam készített képek a lakásotok falán kint van. Kösz...
23/12/2023

Én már megkaptam a karácsonyi ajándékom! Hatalmas öröm, hogy az általam készített képek a lakásotok falán kint van. Köszönöm Kriszta és Ildi a képeket!🥰
Ha van valakinek olyan képe, amit fotóztam, akár évekkel korábban is, és nálatok is a falon lóg, küldjétek el nekem, had' legyen ez az én ajándékom. 🙂

Van az úgy, hogy az ember elfelejt beszerezni egy ajándékot, avagy adott esetben nem érkezik meg. Jelentem, ma végre meg...
22/12/2023

Van az úgy, hogy az ember elfelejt beszerezni egy ajándékot, avagy adott esetben nem érkezik meg. Jelentem, ma végre megérkezett az utolsó csomag is, amit december 5-én rendeltem. Nem izgultam, kicsit sem... 😀 Köszi e m a g! 😆

Marcsi tavaly járt így, amikor Karácsony előtt pár nappal eszébe jutott, hogy szeretné a párját meglepni néhány képpel is a kislányukról. (Bocs, Marcsi, remélem, nem kulisszatitok😀)
Mivel egy kedves gyerekkori osztálytársamról van szó, nem tudtam és nem is akartam nemet mondani neki. Stúdióban már esélytelen lett volna a fotózás, ezért házhoz mentem. Külön öröm, hogy közben egy jót beszélgettünk!

Ha ti is elfelejtettetek volna valakinek ajándékot beszereni, egy ajándékutalványt még az utolsó pillanat után is meg tudunk oldani. :)

És Boriról szerintem még fogok később képet mutatni, mert irtó cuki volt!

Amikor kicsi babával érkeztek, mindig belekalkuláljuk az időbe az igényeit. Ezen a fotózáson sem történt másként, megvár...
21/12/2023

Amikor kicsi babával érkeztek, mindig belekalkuláljuk az időbe az igényeit. Ezen a fotózáson sem történt másként, megvártuk még jóllakott, volt büfi és minden más is. :) Viszonylag kipihenten is érkezett, volt ideje szundikálni az autóban. Ezek fontos szempontok, ha nem csak egy sírós csecsemőt szeretnénk megörökíteni. Egy nyugodt babával a fotósnak is könnyebb. :)
Szerencsére a szülők sem stresszeltek emiatt, hiszen azt a baba is átvette volna.
Ismét egy szerethető, kedves családdal találkoztam, köszönöm nekik!

Fogadjátok szeretettel Eszterék képeit!

Cím

Deákvár
Vácz
2600

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Szabó Móni Fotó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Szabó Móni Fotó számára:

Megosztás

Kategória