27/01/2026
Kedvesek! 🫠
Nem tudom, ki honnan követi az oldalam – kisebb faluból, városból, bárhonnan…
DE!
Egy glamour / csajos / bo***ir fotózás – nevezzük bárhogy – teljesen elfogadott és rendben van.
Nem a meztelenkedés a célja (ezt a saját nevemben mondom), hanem az, hogy aki eljön fotózásra, jól érezze magát...el tudja engedni magát, és végre tetszen saját magának.
Ez az a kis idő, amikor minden rólad szól.
Nem ugrálnak gyerekek, szól a zene, beszélgetünk, nevetünk és fotózunk.
Ne maradjatok le erről az élményről csak azért, mert „mit gondolna a falu?” [a falu akkor is gondol valamit, ha nem csinálsz semmit..]
vagy „mit szólna a szomszéd?”
Részemről: semmit.
Egy ilyen fotózást teljes diszkrécióval kezelek – mondhatni, mint egy orvos. 😊
Tőlem soha nem derült ki, ki járt nálam ilyen fotózáson.
Sokan mondják viszont:
„Mi van, ha megtudják a munkahelyemen?”
„Mi van, ha kiderül a faluban?”
Ez a te életed, a te tested és a te képeid.
Nem készül rólad olyan fotó vagy póz, ami nincs előre megbeszélve, egyeztetve.
Az elkészült képeket természetesen nem fogom közzétenni.
Inkább vállalom, hogy azt gondolják: „nálam bizony nincs is fotózás”.
Viszont… ☺️
Aki eljön hozzám fotózni – legyen az
• fehérneműben
• pólóban és farmerben
• ingben és alsóneműben
annak garantált, hogy:
● jól fogja érezni magát
● felszabadul
● rájön, hogy „ez tényleg csak ennyi?”
és ami a legfontosabb:
olyan képei lesznek, amelyeket évek múlva is örömmel néz vissza – és büszke lesz rájuk.
Remélhetőleg. 💛