27/05/2026
NAPLEMENTÉS PIPACSOS MINI FOTÓZÁS!!! :)
Ha úgy gondolod, hogy a kutyádnak jól állna a piros, és elég lenne pár ütős kép a virágok között, de mégsem lőnél rá el egy egész órás sorozatot, akkor szerintem ne hagyd ki a lehetőséget! :) Több kutyával is jöhettek, mert fél órába nagyon sok kép belefér! Természetesen közös fotóra is lehetőség lesz, érdemes úgy készülni! :) :)
Időpont: június 5.
Helyszín: Baj, Szőlőhegy
Elérhető időpontokat hozzászólásokban láthatjátok!
Jelentkezés üzenetben lehetséges! :)
Ha nem lenne mégsem naplemente, akkor sem kell elkeseredni, mert ha kissé borús is az idő, még szebb a piros szín!
Ha nem lenne megfelelő az időpont, de szívesen jönnél pipacsosba, akkor a teljes árú fotózásaim továbbra is elérhetőek, amíg tart a szezon.
Ezekről az oldalamon tájékozódhatsz: https://ebhelyhu.mypixieset.com/
Szólj barátodnak, barátnődnek, oszd meg kutyás ismerőseiddel, hiszen régen láttam ilyen jó elhelyezkedéssel pipacsost, ami ennyire kényelmesen megközelíthető!
rajongók