26/05/2026
„Kedves Enikő!
Hihetetlen belegondolni, hogy már negyedik alkalommal fotózol bennünket. Hálásak vagyunk, hogy a meghatározó pillanatok a te szemeden keresztül maradnak velünk. Szeretünk veled dolgozni, mert mindig biztonságban és önazonosan érezzük magunkat előtted.
Dominika, Balázs”
A legnagyobb öröm számomra az, amikor egy történetben nem csak egy fejezet erejéig lehetek jelen. Amikor újra és újra visszatérnek hozzám párok, családok, és végigkísérhetem az életük fontos mérföldköveit – az esküvőtől a babaváráson át az első szülinapig és minden apró, de jelentős pillanatig.
Talán ez az, amiért igazán szeretem ezt a hivatást: hogy nem csak képeket készítek, hanem történeteket őrzök meg – fejezetről fejezetre. És őszintén, abból sosem lehet elég.☺️❤️
Helyszín:
Fotós:
Fotós 2: .wedding