07/12/2025
Kedves Mindenki!
Sajnos ma megint belefutottunk abba, hogy a lefoglalt időpontban nem jelent meg a család. A hölgy ráadásul le is tiltott, bár nem értem miért! Megjelölhetnénk itt név szerint, de nem célunk senki megszégyenítése.
Megértőek vagyunk, bàrkinek bármi közbejöhet. Örömmel vettük volna, ha a hölgy jelzi, hogy nem jönnek. Sajnos, így az adott időpontban nem tudtunk más családot fogadni, 1 teljes óra ment kárba.
Tisztelettel kérünk mindenkit, hogy tiszteljétek meg mindig a szolgáltatót azzal, hogy lemondjátok az időpontot, ha nem jelentek meg!
Szép ünnepeket kívánunk szeretettel!
Judit és Jocó