09/05/2022
A mai napon dr. Juhász Nóra és kutyái a soron következők, akiket megismerhettek. :)
Sziasztok!
Nagy szerencsémre nálam lakik a szupercsapat! 4 kutya boldog és büszke gazdija vagyok, közülük ketten Herceg (az ezredes) és Bruno (a bolond) aktívan dolgoznak, Vilmos (a szépfiú) már a jól megérdemelt nyugdíjas éveit tölti, illetve Tipli (a rosszfiú) még a képzése elején jár. Mind nagyon különböző személyiségek, de imádnak dolgozni és tréningezni.
A beveteseink leggyakoribb típusát figyelembe véve a kutyáimat főleg területkutatásra képzem, de ezen belül megvan mindegyiküknek a saját erőssége. Szerencsére a mentőcsapat többi tagjának kutyáit is nagyon kedvelik, így a bevetések során rendkívül kiegyensúlyozottan tudnak együtt dolgozni! Na meg persze munka után csintalankodni!
ADÓ 1% a mentőkutyás kiképzésre!
Ha még nem rendelkeztél az ADÓ 1%-val akkor támogathatod Mentőkutyáik kiképzését!
Köszönjük, ha Őket támogatod!
Adószámunk: 19066149-1-05
Neptun Búvár Klub és Mentőcsapat Adószáma:19066149-1-05