16/04/2017
Sziasztok!
Megszületett végre a mai napon a SZÁZSZORSZÉP OVIS gyerkőcök fotózásának a sorsolása!
Mire kibogóztam a szálakat, hogy ki melyik csoportba tartozik, megírtuk a nagylányommal a cetliket......., hát nem unatkoztunk! :)
De remélem a nyerteseknek az ünnepekre én is tudok egy kis örömöt csempészni a családjába!
Nem is húzom tovább a dolgot!
A PILLANGÓ csoportból a nyeress: Szabó Edit,
A KATICA csoportból: Kegyes Margaréta,
A NAPSUGÁR csoportból: Pitrik Ilona,
és A NAPRAFORGÓ csoportból: Udvarhelyi Hajnalka!
GRATULÁLOK!!!!!
A képeket majd az óvónéniknél lehet átvenni!
Szép napot mindenkinek! Betti