21/05/2026
Jobb későn,mint soha 🙃 Szeretném megköszönni mindenkinek, aki részt vett az idei anyák napi minifotózásaimon💐🌷🪻☺️
Minden egyes család hozzátesz valamit ezekhez az alkalmakhoz és nagyon hálás vagyok, hogy ennyi emléket örökíthetek meg nektek.🙂
Ha te is szeretnél természetes, szeretettel teli képeket magatokról — legyen szó családi, páros vagy gyermekfotózásról — szeretettel várlak fotózásra! ☺️
Ne várd meg a "tökéletes alkalmat", mert a legszebb emlékek a hétköznapi, öszinte pillanatokból születnek.😉
A fotókon Vivi&Zsolt tündéri ikerlányai 🥰 Hanna&Zsófi 🥰
Foglalj időpontot a weboldalamon keresztül https://brigipandurphotos.mypixieset.com/contact/ vagy írj nekem itt üzenetet! 🥰