Sütő's Photography

Sütő's Photography Viharvadász élményeken, táj- és természetképeken, illetve családi és "kreatív" fotókon ig

Az első szupercella Pörböly-Gara közt, ami Pörbölyt elverte 😪⛈️Az exviharvonalas srácoknak puszi, máskor dobok egy spoto...
15/06/2026

Az első szupercella Pörböly-Gara közt, ami Pörbölyt elverte 😪⛈️

Az exviharvonalas srácoknak puszi, máskor dobok egy spotot, hogy a saját képeikkel is foglalkozhassanak és ne az én képeimen csámcsogjanak, miközben próbálnak valami értékelhetőt kihozni a gyenguszabb viharukból🤷 😘😂
Apropó, miért van az, hogy a magyar viharvadászok igazi irigy, sunyi f@szkalapok (tisztelet a pár kivételnek❤️), miközben a külföldiek normálisak?🤔

Majdnem leért a földig 😱😍Ma brutális struktúrával és hatalmas jégveréssel érkezett a második szupercellánk Bácsbokod-Gar...
14/06/2026

Majdnem leért a földig 😱😍

Ma brutális struktúrával és hatalmas jégveréssel érkezett a második szupercellánk Bácsbokod-Gara környékén. Hát ez elképesztő volt😍

Józsi és Bálint volt ma a társam💪

102 km lefutva💪😍Neveztem egy bő hónapja a 1 way ticket backyard ultrára Tihanyban. Ennek a versenynek a lényege, hogy 6....
13/06/2026

102 km lefutva💪😍

Neveztem egy bő hónapja a 1 way ticket backyard ultrára Tihanyban. Ennek a versenynek a lényege, hogy 6.7km egy loop (kör) és mindig 1 órád van teljesíteni, minden újabb órában indul az új kör, késni nem lehet, hamarabb indulni sem. A verseny addig tart, ameddig csak 1 ember marad, illetve neked addig, ameddig bírod.

Nem sokat tudtam készülni, durván 30 nap alatt a 25km-es leghosszabb távomról (idei, mert tavaly lesérültem és újra kellett kezdeni az egészet) 102km-re sikerült feltornázni magam. 15 kört teljesítettem, ami 100.5 km és hát az este 8 órás indulás miatt nem volt könnyű, majd a 16. körben kb 1.5 km-re a rajttól a testem azt mondta, hogy ennyi volt, a lábaim nem mozdultak tovább és Ákos és Szerena autóval összeszedett.
Életem talán legkeményebb versenye volt. Küzdelem a fáradtsággal, kilometerekkel, a tihanyi nonstop szintkülönbségekkel és a nemalvással (no meg a rossz gyomorral).
Azzal a céllal mentem, hogy szeretnék legalább 100km-t futni és ez sikerült, amire nagyon büszke vagyok💪

Egyrészt köszönhető ez a legszuperebb segítőimnek, akik ejszakaztak és fáztak velem, azaz Ákosnak és Szerenának, másrészt a futótársamnak, Józsefnek, akivel majdnem az egész versenyt együtt küldtük le! Brutális volt, fáj mindenem, szerettem és utáltam. De ilyen ez a backyard, egy valódi perverziója az ultra világának!
Egyébként a mezőny jobbik harmadában/negyedében végeztem, de a legjobbak még valószínűleg hétfőn is futnak majd🥹

A viharba vezető út⛈️ Békéscsaba mellett fotóztam másodpercekkel az előtt, hogy belerongyoltam a felhőszakadásba
09/06/2026

A viharba vezető út⛈️ Békéscsaba mellett fotóztam másodpercekkel az előtt, hogy belerongyoltam a felhőszakadásba

Nem semmi élmény volt itt fotózni. Igaz, ez még mindig csak az első viharos napunk egy falatkája, de már ekkor is élvezt...
08/06/2026

Nem semmi élmény volt itt fotózni. Igaz, ez még mindig csak az első viharos napunk egy falatkája, de már ekkor is élveztem a helyszín adta látványt 😍 (Trogir)

Amikor a viharvadász kimegy Horvátországba hajós fotózásra, de az első nap viharos, úgyhogy ameddig mindenki pihen, ő vi...
07/06/2026

Amikor a viharvadász kimegy Horvátországba hajós fotózásra, de az első nap viharos, úgyhogy ameddig mindenki pihen, ő vigyorogva rohangál kamerával a kezében🤷😂 Trogirban nem semmi a víz színe és ez messze nem a legszebb hely volt a héten, ahol fotóztunk a Portless Official team-mel😍

04/06/2026

Mai munkahelyem😍 egy 34 méteres szuper yacht, a Portless és a horvát tenger❤️

Csendélet a Tiszán Szegeden az elvonuló zápor után❤️ És egy döglött busa, mert miért ne?😂
01/06/2026

Csendélet a Tiszán Szegeden az elvonuló zápor után❤️
És egy döglött busa, mert miért ne?😂

A jó képekért bármit🤷😂 Egyébként egy volt osztálytársam és barátom esküvőjén fotóztam tegnap és ma, aztán úgy alakult, h...
31/05/2026

A jó képekért bármit🤷😂
Egyébként egy volt osztálytársam és barátom esküvőjén fotóztam tegnap és ma, aztán úgy alakult, hogy csak megvártam a reggeli medencés csobbanást, legyen róla kép. Amíg a csapat keményen verette a bulit (respect), addig fél 4-fél 5 között vadkempingeztem már egyet😂
Na ezért van mindig nálam a túracucc! 😂

Egyébként szuper esküvő volt, nagyon pro szervezéssel és irtó sok képem van. Szerintem 2300 minimum🙄
Dj Jaki nyomta a zenét
Tomka János volt a videós

Mákom volt 🤷 Minden évben szerte az országban óriási mákmezők díszítik a tájat. Ezt a hatalmas lila tengert Vác felé fot...
29/05/2026

Mákom volt 🤷 Minden évben szerte az országban óriási mákmezők díszítik a tájat. Ezt a hatalmas lila tengert Vác felé fotóztam még 2 éve 😍

Cím

Szeged

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Sütő's Photography új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Sütő's Photography számára:

Megosztás

Kategória