02/08/2024
A márkám.
A küldetésem.
A hitvallásom.
Amikor sok évvel ezelőtt, az 1. óvodai fotózás után megkaptam a "profi" fotót a kisfiamról, majdnem sírva fakadtam... Totál életlen volt, de ami legjobban bántott az a gyerekem arckifejezése volt... Mint egy riadt kismadár... 🥺 Szívbemarkoló érzés még most is nekem...
Ekkor értettem meg, hogy nem elég valakiről technikailag jó - értsd: éles - fotót készíteni... hanem valahogy a modell lelkét is rá kell varázsolni a képre.
Az én küldetésem az, hogy szép és természetes fotók őrizzék azok arcvonásait, akik a legfontosabbak számodra.
Anya vagyok, aki imádja a gyerekei huncut nézését, a mosolyát. Tudom, hogy te is szeretnéd ezeket örökre megőrizni.
Anya vagyok. Akiről nagyon ritkán vagy sosem készül fotó. Ha mégis, az béna és vállalhatatlan. A gyerekeimmel közös fényképem meg még kevesebb van... Valószínűleg egyáltalán nem lenne, ha nem dolgoznék azon, hogy szülessenek ilyenek... mert nekem fontos, hogy milyen fényképek alkotják a családi örökségünket.
Nő vagyok, aki nem szeret, nem tud (nem akar) jól pózolni. Aki a természetes, önazonos képeket szereti. Magáról is.
A márkám, - a - én vagyok. 🙃 Végtelenül türelmes, kedves és közvetlen, aki a fotózás alatt minden idegszálával RÁD koncentrál.
Nagy örömmel készítem el neked azokat a fotókat, amiket kincsként fogsz őrizgetni, és majd egyszer továbbadni a gyermekeidnek, unokáidnak.
Páros fotók. Lánykérés. Babavárás. Az első képek a babával. Családi képek. Az első szülinap. Otthon. Stúdióban vagy kint, a szabadban.
A hitvallásom: mindenkiről lehet csodálatos, fantasztikus képeket készíteni. Lelkileg is fontos, hogy tudd, ki vagy, honnan jöttél, és hová tartasz. A fotók kis időkapszulaként őriznek mindent... Arcvonásokat, mosolyt, érzéseket... MINDENT...
Ha érzed a hívást, keress bátran! 🌷
Ui.: Sajnos nem engedte az eredeti hanggal közzétenni, de beteszem ide a linket kommentbe. :) ;)