15/11/2025
Kedveseim✨
Tavaly már találkozhattatok Kovács Ádámmal a Százszorszép profilján, és hatalmas örömömmel tölt el, hogy megoszthatom veletek mi idén is ellátogattunk hozzá ezzel pedig megejtve saját karácsonyi fotózásunkat! 🎄📸
Ádám ugyanazt a profizmust, kedvességet és remek hangulatot hozta, mint mindig. 😍✨
Ha még nem készítettetek ünnepi fotókat, vagy idén valami különlegesre vágytok, jó hírem van: Ádámnál még akad néhány szabad időpont a karácsonyi szezonra!📆
Szívből ajánlom mindenkinek legyen szó családi, páros, egyéni portrékról vagy akár nagyobb események fotózásáról, Ádám minden helyzetben a maximumot hozza. 🥰
📲 Kapcsolatfelvétel: Kovács Ádám Photo
Foglaljatok időpontot minél előbb, hogy ti is megörökíthessétek az ünnepek legszebb pillanatait egy igazi profi segítségével! 🎅🎁✨
Csodás estét kívánok nektek!
Sikó Réka mesterkozmetikus
Százszorszép Kozmetika