12/01/2026
Szombat reggel Ildiék kocsiba is ültek és Pestről elsőként elautóztak hozzám egy húsz perces fotózásra a behavazott ablakomhoz 😅! Ki képes erre a tempóra? Természetesen egy másik fotós 😁😍! A család rutinosan kezelte a helyzetet, mi pedig Ildivel elégedetten szemléltük a végeredményt 😍😍!
Tökéletes kezdése az évnek, nagyon köszönöm a bizalmatok és lelkesedésetek! Nagy öröm volt ez a kis együtt töltött idő! ❤