Petruska Természetes fények, természetes képek...Rólatok, az én szememmel. 14 éve foglalkozom fotózással, azt hiszem a kedvencem a gyerek és család fotózás lett. Petra

Szeretem az igazi, valódi pillanatokat, én nem foglak számodra természetellenes pózokba állítani, de természetesen végig vezetni foglak majd a fotózás során. Természetes fényekkel dolgozom, elsősorban a saját kis napfénystúdiómban, évszakonként megújuló dekorral, zömében halvány, természetes színekkel. Amikor felveszed velem a kapcsolatot először is keresünk egy megfelelő dátumot és helyet, utána

pedig minden esetben szerződés megkötése szükséges. Stúdiós és szabadtéri fotózások egyaránt kérhetőek, szívesen dolgozom Fehérváron és Budapesten is, de igazából bárhol, ha egyezik az elképzelésünk. Kérj üzenetben árajánlatot és ha elnyeri tetszésedet várom, hogy mielőbb találkozzunk!

Ballagnak! :)Az utóbbi években nagyon sok intézményt látogattam meg. Egyre több óvoda, iskola keres fel, legyen szó év e...
11/06/2026

Ballagnak! :)

Az utóbbi években nagyon sok intézményt látogattam meg.

Egyre több óvoda, iskola keres fel, legyen szó év eleji Hello suli, vagy karácsonyi, anyák napi vagy akár ballagási képekről.

Amit én nagyon szeretek, hamarosan el is fogom küldeni a kis anyagomat több intézménynek is, mert a megnövekedett érdeklődésnek hála, a naptáramba korán be kell írjam azokat az intézményeket, akik a következő szezonban is velem szeretnék elkészíttetni a fotókat.🤎

Elég alapos vagyok :)
Ami azt jelenti a néhány napos fotózás után engem a családom hetekig nem lát... 😃 Minden kiválasztott képet gondosan utómunkázok, nem csak katt-katt és előhívás.
Én így vagyok nyugodt. 🙃

Azt vallom, az igazán jó fotók akkor készülnek, amikor a gyerekek jól érzik magukat a fotózáson is.
Egykori tanárként pedig szerintem elég jól ismerem is a gyermeki lélek rejtelmeit. :) Nem szokott feszült lenni a hangulat, sőt. :)
Olyan képeket szeretek átadni, amit a saját gyerekeimről is szívesen viszontlátnék.

Szóval ha valaki szeretné, hogy az ő gyereke iskolájába, sulijába is elmenjek, írjon és postázom a kis bemutatkozó anyagomat! :)

Egy-egy szezonban meghatározott számú osztályt illetve csoportot tudok vállalni, mert a határidők miatt muszáj előrelátónak lennem.

📅Szóval a naptár nyitva! :)

A fotón pedig a szabadegyházi iskolások ballagási tablója. Ahol sok évig voltam angol tanár.
A tablót mindig a kéréseket figyelembe véve készítem el, egyeztetve a gyerekekkel, osztályfőnökkel. A nyolcadikosok szívecskét szerettek volna🫶
Hát szívecskék lettek :)

Sok-sok szuper kalandot kívánok nektek a gimis éveitekben, szuper időszak jön, higgyétek el 😉

Az elmúlt időszak abszolút a ballagóké volt!Még hátra vannak a sulisok, de az ovisok a hétvégén már ballagnak, ezért nag...
28/05/2026

Az elmúlt időszak abszolút a ballagóké volt!

Még hátra vannak a sulisok, de az ovisok a hétvégén már ballagnak, ezért nagyon igyekeztem elkészíteni az ő tablóikat. :)

Az idén valahogy mindenki a földszíneket szerette és kérte, szinte minden tablón visszaköszönt ez a színvilág.
Mindig figyelembe veszem a csoport kérését, és próbálom ötvözni a saját ízlésemmel. :)

A Gyöngyvirág, Süni és a Maci csoportok tablói. :)

Lauráék kismama fotózása már jópár héttel korábban volt, de az anyák napja és a ballagások teljesen elvitték a fókuszoma...
27/05/2026

Lauráék kismama fotózása már jópár héttel korábban volt, de az anyák napja és a ballagások teljesen elvitték a fókuszomat. :)

Laura párja a fotózás végén azt mondta, nem is volt olyan rossz, mint amire számított, mert voltak már kellemetlen tapasztalatai.😄

Mindig mondom, hogy jófej vagyok 🤷‍♀️😃 Nem szokásom erőltetni semmit, tudom, mekkora meló egy ilyen komfortozóán kívüli élményt megélni a férfiaknak.

Igyekszem figyelni, kinek mi fér bele, mi nem, és úgy összerakni a fotózást.

Remélem csodás a babavárás hátralevő része Laura és Gergő! :) Szuper élményeket a kisbabával 😘

18/05/2026
Az Anyák napi szezon igazából a Karácsony tavaszi ruhába öltözve 😄Nagyon igyekszem, nagyon nyomatom a retust, minden fot...
29/04/2026

Az Anyák napi szezon igazából a Karácsony tavaszi ruhába öltözve 😄

Nagyon igyekszem, nagyon nyomatom a retust, minden fotó leadva a nyomdába, már csak a futáron múlik a siker, de úgy tervezem holnap leszállítom az utolsó nyomtatott fotókat is.
...ugye mennyivel egyszerűbb megvásárolni a digitális képeket? Mindig mondom! 😄

Róráék évek óta visszajárnak ebben az időszakban, most az ő anyák napi fotóiból mutatok párat, mert hát az ember muszáj posztoljon, mert még azt hiszik nem dolgozik.😄..miközben azért nem tud posztolni, mert nincs rá ideje.
Egyre inkább értem a virtuális asszisztens fogalmát...🙃

Szóval éljenek az anyukák, a gyerekek, (jó, apukák is, de azért nem vehetjük el most itt a fényt az anyukáktól, lássuk be)
Legyetek boldogok, vidámak és egészségesek, mert csak ez számít igazán.
És szeressétek egymást☺️❤

Hahó-hahó Anyukák! :)Az ovis fotózás képei, tegnap és ma már kiküldésre kerültek, nézzétek meg kérlek az e-mail fiókjait...
22/04/2026

Hahó-hahó Anyukák! :)

Az ovis fotózás képei, tegnap és ma már kiküldésre kerültek, nézzétek meg kérlek az e-mail fiókjaitokat. (a spam mappát is :) )

A nyomtatott képek is folyamatosan érkeznek a nyomdába és a nyomdából, jövő héten azokat is szeretném átadni.

Aki nagyon nem találja meg az e-mailemet, kérem írjon ide: [email protected]

Köszönöm :)

Dorciék az anyukájukat lepték meg egy szülinapi fotózással. :)Ez volt az első kinti fotózásom idén, de már nagyon vártam...
17/04/2026

Dorciék az anyukájukat lepték meg egy szülinapi fotózással. :)

Ez volt az első kinti fotózásom idén, de már nagyon vártam💚

Remélem sok családdal tudunk mostantól kint fotózni, végre vannak színek! :)

Eljött a tavasz! :)
13/04/2026

Eljött a tavasz! :)

Tegnap egy különleges eseményre hívtak.Egy nagyon kedves ismerősöm nagymamája 95 éves lett.Petit és Ágit anno az esküvőj...
29/03/2026

Tegnap egy különleges eseményre hívtak.
Egy nagyon kedves ismerősöm nagymamája 95 éves lett.

Petit és Ágit anno az esküvőjükön fotóztam, azóta pedig minden évben megtisztelnek azzal, hogy életük fontosabb eseményeit megörökítsem.

Szóval amikor felkértek, nem volt kérdés, hogy vállalom.
És most tök őszinte leszek, kicsit érzelgős is.🫠

Mert pont tegnap utazott el a férjem munka ügyben a világ másik felére. Sokat utazunk, ő is, én is, mert utazásokat (is) szervezek, ahogy azt tudjátok is talán rólam. És most elkísérhettem volna, de a naptáramban minden napra jut egy fotózás. Nem tudtam visszamondani, tudtam, hogy számítanak rám.

De amikor hosszabb időre maradok a gyerekeimmel itthon, az még mindig dupla stressz. És kis magány. Helyettesíteni a másikat, közben minden nap fotózásokra menni, dolgozni, közben nagyon hiányolni a másikat…🫠 szóval kicsit most terhelt időszak ez, amire rányomta a bélyegét az is, néha pont azon agyalok, vajon kinek jelentenek még bármit is a fotók, amikor tele, de TELE van a facebook az AI tartalmakkal. Ez automatikusan elindítja bennem azt a kérdést, vajon szükség van-e rám?

Emiatt nem is használom már a facebookot, leginkább csak a vállalkozásommal kapcsolatos dolgokra korlátozódik az itt töltött időm és itt se vagyok.

Szóval ebben az érzelmi hullámvasút menetben érkeztem meg az ünnepségre, és egyből lecsapott rám a szeretet cunami 😃

Sok arc ismerős volt az esküvőről.
Ágiék kisfia is már felismer, pedig csak karácsonykor szoktunk találkozni🩵

És amikor levetítették 95 év történetét, képekben…ott az AI-nak esélye se volt 🙂
95 év nevetései, esküvői, családi ünnepei, iskolás fotói, és olyanok arca, akik már nincsenek ezen a síkon.
Ezeket sosem tudja kiváltani az AI.
Mert ez igazi volt. Nem generált. Igazi pillanatok és események és érzések.

És akkor az egyik vendég, akire tisztán emlékszem, a lakodalomban is hatalmas party arc volt odajött, kézen fogott és ragaszkodott hozzá, hogy mutathasson valamit.

És akkor elkezdte lapozni az esküvőn készült fotókat. És csak mondta és mondta, hogy ezeket máig imádja nézni.
És, hogy köszöni.
Hogy ezen az unokatesójával ,ezen a lányaval táncol, és ez örök.
És el is pityeredett és megölelt, hogy nem tud elég hálás lenni és a fotóimmal a szeretetet adom tovább és ENNYIRE fontos amit csinálok.
🥹

Na most erre mit mondjak?! Mit?!
Azt…hogy kinyalhatod AI! 😃

Soha. SOHA nem leszel képes erre.
Szárnyakat kaptam tegnap. Hála neked, kedves vendég, aki rámkapcsolódtál és pont azt mondtad, amit hallanom kellett🫶🏻

A szülinapost megkérdeztem, amikor elbúcsúztam, mit kívánjak valakinek, aki 95 éve van ezen a földön?
Azt mondta: ‘a 100.-at még meg akarom élni…az nagy buli lenne!’ 😃👑

Legyen így!
És remélem az akkori videóban majd ott lesznek a tegnapi buliban készített fotóim is🫶🏻

📅Anyák napi fotózás!🎀Stúdiós gyermekfotózásra tudtok jelentkezni, az ovis anyák napi fotózáshoz hasonló csomagokkal, teh...
17/03/2026

📅Anyák napi fotózás!

🎀Stúdiós gyermekfotózásra tudtok jelentkezni, az ovis anyák napi fotózáshoz hasonló csomagokkal, tehát az elkészült fotókból tudtok tetszés szerint rendelni nyomtatot fotót, vagy pedig meg tudjátok vásárolni a digitális képet. :)

A fotózás 15 percig tart, fix háttér előtt, kellékekkel, az elkészült fotókat egy internetes linken keresztül tudjátok megnézni és kiválogatni.

A fotózás alapdíja: 5.000ft, ezen felül fizetendő a rendelés.

Időpont:
2026. 04. 08 10.00-12.00-ig
(fontos, ez az esemény CSAK gyermek fotózás!)
❤ Anyák napi stúdiós fotózás
- anya - mama- gyerekek -

25 perces fotózás, az elkészült fotók internetes linken megtekinthetőek és 10 digitális fotó választható ki

ára: 25.000ft

időpont: 2026.04.18

Bejelentkezés a szabad helyek függvényében, üzenetben lehetséges. :)

Cím

Szabadegyháza

Telefonszám

+36302075413

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Petruska új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória