11/06/2026
Ballagnak! :)
Az utóbbi években nagyon sok intézményt látogattam meg.
Egyre több óvoda, iskola keres fel, legyen szó év eleji Hello suli, vagy karácsonyi, anyák napi vagy akár ballagási képekről.
Amit én nagyon szeretek, hamarosan el is fogom küldeni a kis anyagomat több intézménynek is, mert a megnövekedett érdeklődésnek hála, a naptáramba korán be kell írjam azokat az intézményeket, akik a következő szezonban is velem szeretnék elkészíttetni a fotókat.🤎
Elég alapos vagyok :)
Ami azt jelenti a néhány napos fotózás után engem a családom hetekig nem lát... 😃 Minden kiválasztott képet gondosan utómunkázok, nem csak katt-katt és előhívás.
Én így vagyok nyugodt. 🙃
Azt vallom, az igazán jó fotók akkor készülnek, amikor a gyerekek jól érzik magukat a fotózáson is.
Egykori tanárként pedig szerintem elég jól ismerem is a gyermeki lélek rejtelmeit. :) Nem szokott feszült lenni a hangulat, sőt. :)
Olyan képeket szeretek átadni, amit a saját gyerekeimről is szívesen viszontlátnék.
Szóval ha valaki szeretné, hogy az ő gyereke iskolájába, sulijába is elmenjek, írjon és postázom a kis bemutatkozó anyagomat! :)
Egy-egy szezonban meghatározott számú osztályt illetve csoportot tudok vállalni, mert a határidők miatt muszáj előrelátónak lennem.
📅Szóval a naptár nyitva! :)
A fotón pedig a szabadegyházi iskolások ballagási tablója. Ahol sok évig voltam angol tanár.
A tablót mindig a kéréseket figyelembe véve készítem el, egyeztetve a gyerekekkel, osztályfőnökkel. A nyolcadikosok szívecskét szerettek volna🫶
Hát szívecskék lettek :)
Sok-sok szuper kalandot kívánok nektek a gimis éveitekben, szuper időszak jön, higgyétek el 😉