12/05/2026
🤍 Kicsit elmaradtam mostanában a posztolással… 🤍
A napok csak mennek és mennek, sosincs megállás. Bár megígértem, hogy aktívabb leszek itt is, próbálok egyensúlyt tartani a munka és a család között, igyekszem minél több időt megélni és eltölteni a saját gyerekeimmel is. ✨
Közben pedig készülnek ezek a csodás képek, amiket alig várok, hogy megmutassak nektek. 📸🤍
A tavaszi kismama fotózásoknak mindig különleges hangulata van – virágzó fák, lágy fények és azok a pillanatok, amiket érdemes megörökíteni és évek múltán elővenni és újra megélni. 🥰
Köszönöm a türelmeteket és hogy itt vagytok! 🫶
Köszönöm a bizalmat, hogy megörökíthetem életetek fontos pillanatait. 🥰