06/06/2026
Nem azonnal adtam fel kicsit vártam,hátha reagál a munkáltató.De mivel nem t***e meg ezért elkezdtem hivatalosan is 2026.05.20-án befizet***em mivel postai úton halad úgy egy picit lassabb lesz a folyamat.Még nem kaptam ellentmondást az ügyben remélem nem is jön.Nav-tól és Foglalkoztatási osztálytól is kaptam elektronikusan levelet elkezdek foglalkozni az űgyemmel.Aki új vagy nem olvasta elöző posztom azt most röviden a történet.Munkálltatóm elfelejtett kijelenteni és fizetésemet átutalni 680.000 huf-ot kéthavi bért.Ha lezárult akkor nyilvánossá fogom tenni a munkáltatót mivel már online felületen is megírták ,hogy nem fizetett az alkalmazottaknak és beszállítóknak sem.Köszönöm aki eddig támogatott.Támogatási lehetőség:11773377-01475102